Що означає синій колір?

Психологія

Якщо ви надаєте перевагу синьому, тоді вам цікаво буде дізнатися значення синього кольору та його вплив на характер людини.

Що означає синій колір?

Синій – це колір спокою й умиротворення. Оскільки це колір неба, то його зазвичай пов’язують з духовним піднесенням людини, її чистотою. Якщо він подобається, це говорить про скромність і меланхолії; такій людині часто потрібно відпочивати, вона швидко і легко втомлюється, їй вкрай важливе почуття впевненості, доброзичливість оточуючих.

Люди, які віддають перевагу синьому – довірливі і потребують довіри. Чутливі до потреб інших, здатні на міцну прив’язаність, такі люди важко переживають всяку зраду чи розчарування. Вони не уникають великих компаній але, тим не менш, воліють залишатися в колі близьких друзів.

“Сині” люди прагнуть до гармонії, спокою, терпіннz та стійкості, до умиротворення. Вони консервативні, надійні, володіють рівним характером і перш ніж сказати або зробити що-небудь – думають двічі.
Якщо ваш колір – синій, у вас сильно розвинене почуття відповідальності. Вам слід бути обережним, щоб педантизм не зробив вас занадто вимогливим до інших. Втім, ваша уважність до людей і м’якість переважать негативні риси вашого характеру.

Характер людей, які не люблять синій колір

У неприйнятті цього кольору розкривається людина, яка хоче справити враження, що може все на світі. Але, по суті, вона – зразок невпевненості і замкнутості. Байдужість до цього кольору говорить про легковажність в області почуттів, хоча і приховану під маскою ввічливості.
Взагалі нелюбов до синього кольору означає занепокоєння, невгамовність, потребу вирватися з навколишньої одноманітності. Можливо, вам хочеться змінити роботу, або навіть змінити все життя в пошуках вражень. Ви, напевно, втомилися від того, що хтось постійно “сподівається на вас”, але совість не дозволяє вам все кинути. Вам би хотілося бути багатим або знаменитим (або і те й інше?), тому що іноді вам здається, що це дозволяє насолоджуватися життям без необхідності працювати так багато і наполегливо. Глибокий насичений синій колір часто асоціюється з сумом та меланхолією, і тому деякі люди ставлять його на останнє місце.

Тепер ви знаєте що символізує синій колір і які риси характеру притаманні прихильникам цього кольору.

Оцініть статтю
Додати коментар