Що означає зелений колір

Психологія

Що символізує зелений колір? Якщо ваш улюблений колір – зелений, то ця стаття для вас!

Що означає зелений колір

Для кожної людини підсвідомо зелений колір означає зростання, розвиток і гармонію в природі. Як зелена травичка, яка радує всіх після довгої, холодної і  безбарвної зими.

Значення зеленого кольору

Зелений колір природи, життя, весни. Самий “природний” колір заворожує балансом теплоти і прохолоди.

зелені” люди часто виявляються впевненими і врівноваженими за характером. Вони старанні громадяни, турботливі батьки, небайдужі сусіди – розбірливі, добрі і щедрі люди.

Якщо ви віддаєте перевагу зеленому кольору, значить, ви боїтеся чужого впливу, шукаєте способу самоствердження, так як це для вас життєво важливо. Ви розумні і з льоту розумієте нові ідеї. З іншого боку, ви рідко погодьтеся ризикнути і спробувати що-небудь нове там, де можна піти перевіреним шляхом. “Зелені” люди ніколи не страждають недоліком апетиту, і навіть якщо доводиться сісти на дієту, схуднути вдається рідко. Одна з найгірших рис цих людей – схильність до пліток і заздрості.
Шанувальник темно -зеленого кольору упертий і наполегливий. Ті, хто поставив цей темно -зелений колір на перше місце, в більшості своїй прямолінійні, безкомпромісно прагнуть до виконання власних рішень, виявляють тенденцію до ідеалізації самих себе, одночасно маючи схильність насильно поліпшувати інших.

Той, хто не любить зелений колір, страшиться життєвих проблем, примх долі, взагалі – усією труднощів. Людина часто скаржиться на те, що оточуючі занадто багато від нього вимагають. Тих  хто поставив зелений колір на останнє місце, навряд чи можна назвати товариськими або компанійськими. Природна потреба у визнанні групою людей швидше відштовхне вас від них, ніж змусить приєднатися. Вам не подобається робити, думати або виглядати так само, як роблять, думають і виглядають більшість людей навколо вас. Пікніки і вечірки, і навіть поїздки в гості до родичів – не для вас.

Тепер ви знаєте що означає зелений колір, і в залежності від ваших “кольорових” вподобань зможете перевірити інформацію на достовірність.

Оцініть статтю
Додати коментар