Цікаві факти кінематографу відкриють для Вас невідому сторону улюблених фільмів. Фільми впливають на наше життя різними способами. Вони допомагають нам відволіктися від своїх проблем, допомагають вчитися на чужих помилках, і просто підіймають настрій.
Цікаві факти про кіно
Кінематограф пройшов великий шлях від 1900-их, коли ще було німе кіно. Сьогодні ж всі фільми вражають своїми ефектами і графікою.
1. Дивний звук гавкоту, який використовують хижаки для спілкування в «Парку Юрського періоду», насправді є звуком черепах, в період розмноження.
2. Перший фільм «Паранормальне явище» коштував менше 15 000 доларів, але він зібрав понад 193 000 000 доларів. Це приклад блискучого повернення інвестицій.
3. Бюджет фільму «Титанік» був фактично більше, ніж вартість створення реального «Титаніка».
Вартість будівництва «Титаніка» в 1910-1912 роках становила 1,5 млн. фунтів стерлінгів або 7,5 млн. доларів (в той час). З урахуванням інфляції це становило 120-150 мільйонів доларів в 1997 році. Однак фільм коштував близько 200 мільйонів доларів.
4. Фільм «Роккі» 1976 року знятий всього за 28 днів.
5. Перед тим, як Кіану Рівсу запропонували роль Нео в «Матриці», цю роль також запропонували Уілл Сміту, Тому Крузу, Ніколасу Кейджу і Леонардо Ді Капріо.
6. З урахуванням інфляції «Віднесені вітром» – найвищий касовий фільм усіх часів.
7. Режисер фільму «Пекло канібалів» був заарештований за вбивство і повинен був довести свою невинність, довести що всі актори залишилися живі. Це пояснюється тим, що судді не могли зрозуміти, як була знята сцена насадження на кіл, і вважали, що актриса була вбита заради фільму.
8. У «Чарлі і шоколадна фабрика» у Тіма Бертона було 40 білок, яких тренували, щоб чистити горіхи, режисер не використовував графіку для зняття подібних сцен.
9. Режисери, які зняли фільм «Нікчемний я», насправді написали мову, на якій міньйони говорять. Вони називали її «minion-ese», і кожне слово, яке вони говорять, може бути переведено на англійську.
10. Під час зйомок «Страсті Христові» кілька акторів і членів екіпажу були вражені блискавкою, в тому числі і актор, який грав Ісуса.