Цікаві факти про цвіркуна

Цікаві факти про тварин

Цікаві факти про цвіркунів розкажуть вам багато пізнавального про життя комах.

Цікаве про цвіркуна

Існує більше 900 видів цвіркунів, які живуть по всьому світу. Розмір цвіркунів залежить від виду. Вони зазвичай від 1 до 2 дюймів в довжину.

Цвіркуни є символом удачі. Жителі Китаю в минулому тримали цвіркунів в якості домашніх тварин.

У Середньовіччя представники знаті в Китаї і Японії влаштовували змагання співочих домашніх цвіркунів. За переможців віддавали величезну купу грошей. Майстри виготовляли для них витончені будиночки, які підвішували ближче до стелі, щоб пісню цвіркуна було чути в будь-якому куточку приміщення.

Цвіркуни можуть бути чорного, червоного, коричневого або зеленого кольору.

Більшість видів цвіркунів мають сплюснене тіло і дві пари мембранних крил.

У цвіркунів є одна пара вусиків-антен довжиною в один дюйм, які ще називають щупами. Антени можуть виявляти рух жертви і полегшувати пошук їжі.

У цвіркунів відмінний зір. Їх очі (відомі як складні очі) складаються з великої кількості лінз, які забезпечують візуалізацію різних зображень одночасно.

Пісні виконують тільки чоловічі особини. Пісні в основному використовуються для залучення самок і під час ритуалу спарювання. Крім цього, самці можуть виробляти певний тип цвірінькання як знак агресії по відношенню до інших самців.

Хоча у цвіркунів є крила, вони не літають. Цвіркуни можуть стрибати або переміщатися на короткі відстані.

Цвіркуни активні вночі.

Цвіркуни – всеїдні комахи (їдять рослини та інших тварин). Їх раціон включає в себе різні види комах, грибів і рослинних матеріалів.

Жаби, ящірки, черепахи і великі павуки – головні вороги цвіркунів. Також цвіркунів вживають в їжу як делікатес в деяких частинах Азії.

Цвіркуни линяють, коли вони ростуть. Молоді комахи виглядають як мініатюрна версія дорослих.

Цвіркуни живуть не довго. У дикій природі вони можуть прожити близько року.

Завдяки войовничому настрою цвіркунів по відношенню до іншого самця в багатьох країнах Південно-Східної Азії влаштовують бої між ними.

Вчені з’ясували, що монотонні трелі цвіркуна чинять на психіку людини таку ж заспокійливу дію, як і муркотіння домашньої кішки.

Оцініть статтю
Додати коментар