“Що таке доброчинність і чим її виміряти?” твір-роздум допоможе навести приклади доброчинності та написати розповідь про людей яких можна назвати благодійниками.
Що таке доброчинність і чим її виміряти?
Під доброчинністю ми, зазвичай, розуміємо характеристику або якість, яка виявляється у вчинках та діях, спрямованих на надання допомоги, підтримку чи благодійну діяльність з метою поліпшення добробуту інших людей чи громади. Це може включати фінансову допомогу, волонтерську допомогу, активну участь у благодійних заходах, а також інші форми безкорисливої підтримки.
Доброчинність ґрунтується на етичних цінностях, таких як бажання допомагати тим, хто цього потребує. Це може виявлятися як на індивідуальному рівні, так і на рівні організації чи спільноти. Доброчинність є важливим аспектом соціальної та громадянської активності, спрямованої на створення позитивних змін у суспільстві, проявом моральної зрілості людини. Думаю, що сьогодні у кожного ( якщо цього дійсно хотіти) є можливість проявити моральну зрілість :
- допомоги потребують українці, які через війну залишилися без житла ( загони «Добробату» демонтують і прибирають завали зруйнованих будинків, ремонтують пошкоджені війною будівлі);
- підтримати притулки для тварин чи доглядати за чотирилапими;
- допомагати людям, які потребують допомоги;
- жертвувати гроші на благодійність;
- присвячувати особистий час на волонтерство.
Чим можна виміряти доброчинність? Впевнена, не сумою грошових пожертвувань людини, бо як встановити вартість радості хворого від спілкування з волонтером чи від спільного перегляду фільму з ним, чи задоволення собаки із притулку, коли її вивели на прогулянку.
Поміркуймо, чого людині коштувала доброчинність, яких сил, часу, фінансів, тощо. Скільки здорових, матеріально забезпечених людей ніколи нікому не допомогли, тоді, як інші, самі перебуваючи в скрутному становищі, допомагають тим, хто цього потребує.
Думаю, що показником доброчинності людини є щирість її бажання та готовності поділитися часом, силами, позитивом із тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію.
Я вважаю, що робити добро — важко, але дуже благородно. Тому, якщо знаєте, що людина зробила добрий вчинок, скажіть їй: «Дякую!», думаю це – основна одиниця виміру доброчинності.
Напишіть свою думку на тему: “Як я розумію слово доброчинність?”, можливо, вона допоможе комусь стати благодійником.
Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!