“Лідерами народжуються чи стають?” твір-роздум

Лідерами народжуються чи стають твір-роздум Твір-роздум

Твір на тему: “Лідерами народжуються чи стають?”

Варіант 1:

Я думаю, що лідерами не народжуються, а стають. Це як вчитися ходити або читати. Ніхто не народжується, вміючи все. Тому, на мою думку, лідерські якості потрібно розвивати

Можливо, у когось є вроджені здібності лідера, як-от вміння швидко знаходити спільну мову з людьми, комунікабельність та організованість. Але навіть якщо ці здібності є, їх треба розвивати. Так само, як талановитий спортсмен тренується, щоб стати чемпіоном, майбутній лідер повинен працювати над собою.

Отже, лідерами стають завдяки навчанню, досвіду і бажанню допомагати іншим. Це важка робота, але вона приносить радість і відчуття, що ти робиш щось важливе. Я вірю, що кожен може стати лідером, якщо буде наполегливо працювати та вірити в себе.

Варіант 2:

Коли я думаю про лідерів, мені приходять на думку різні такі відомі люди, як Тарас Шевченко або Леся Українка. Вони були справжніми лідерами й допомагали іншим людям своєю творчістю. Але чи народилися вони лідерами, чи стали з часом? Мені здається, що бути лідером – це не лише талант, а ще й велика праця.

Деякі люди уже з дитинства мають лідерські риси характеру. Вони впевнені в собі, вміють гарно говорити, і їхні думки завжди цікаві іншим. Але цього недостатньо. Якщо вони не будуть працювати над собою, навчатися новому, допомагати іншим, то їхній талант може залишитися нерозкритим.

Отже, я думаю, що лідерами не лише народжуються, але й стають. Це поєднання природного таланту та великої праці над собою. Якщо ми хочемо бути лідерами, нам потрібно працювати, вчитися і допомагати іншим. І тоді ми зможемо досягти успіху і стати справжніми лідерами.

Оцініть статтю
Додати коментар