Відгук на твір “Говорюща риба” (чим мені сподобався твір)

Відгук на твір Говорюща риба Твори з укр. літ.

Відгук на твір “Говорюща риба” допоможе написати про те чим мені сподобався твір, чим він вразив, який висновок до твору Емми Андієвської можна зробити.

Відгук на твір “Говорюща риба”

Мої враження від казки-притчі “Говорюща риба” не лише позитивні. Звісно мені сподобався повчальний зміст цього твору, але я б була рада, якби риба залишилася живою.

Емма Андієвська розповіла історію незвичайної дружби. Рибалка та балакуща риба стали друзями. Вони разом проводили час, обмінювалися думками, спілкувалися про все на світі. Прочитавши про їх спілкування, я зрозуміла, що справжня дружба не має кордонів.

Та трагічний фінал, коли дружина рибалки не зрозуміла, що риба була гостем її чоловіка, викликає сум. Таке закінчення твору допомогло мені зрозуміти, що завжди потрібно бути уважними до інших, намагатися зрозуміти своїх співрозмовників.

Ця історія навчає нас цінувати спілкування та дружбу, а також нагадує, що інколи найцінніші речі ми можемо втратити через недбалість або непорозуміння.

Мої враження від твору “Говорюща риба”

Казка про говорющу рибу та рибалку залишила глибокий слід у моєму серці. Я відчував, сум та жалість, читаючи про останні хвилини життя риби, про те, як рибалка шукав свого друга.

Перш за все, мене вразила дружба між рибою та рибалкою. Вони були зовсім різними, жили у різних світах, але все ж змогли знайти спільну мову та стати найкращими друзями. Це показує, що дружба може перетнути будь-які кордони.

Також мене вразив фінал історії. Мені було шкода, що рибалка втратив свого найдорожчого друга, але навіть не дізнався про це.

Я рекомендую кожному прочитати цей твір, адже він вчить цінувати друзів, спілкування з найближчими людьми. Ця казка показала, що справжня дружба може перетнути всі перепони і зробити наше життя наповненим та цікавим.

Тести до казки "Говорюща риба"
Тест "Говорюща риба" Емма Андієвська  допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.
Оцініть статтю
Додати коментар