«Дубровський» Пушкін головні герої

«Дубровський» — найбільш відомий розбійницький роман А. С. Пушкіна. Оповідає про любов Володимира Дубровського і Марії Троєкурової — нащадків двох ворогуючих поміщицьких сімейств. Головні герої роману «Дубровський» — як Ромео і Джульєтта.

«Дубровський» образи героїв

  • Дубровський Володимир Андрійович (Дефоржа) — благородний розбійник, «розбійник мимоволі», головний герой роману Олександра Сергійовича Пушкіна «Дубровський».
  • Маша, Марья Кирилівна Троєкурова — головна героїня роману Пушкіна «Дубровський», дочка основного ворога Дубровського, кохана Дубровського.
  • Троєкуров Кирило Петрович — один з основних героїв роману Пушкіна «Дубровский», головний негативний персонаж, самодур. Він відсуджує єдиний маєток сусіда, залишаючи його єдиного сина без засобів до існування. Троекуров центральний персонаж повісті багатий, родовитий поміщик, генерал-аншеф у відставці.
  • Дубровский Андрій Гаврилович — батько головного героя роману, Володимира Андрійовича. Цей другорядний персонаж виступає в якості жертви, яку гнітить самодур-сусід, який відбирає маєток шляхом інтриг і хабарів чиновникам.
  • Шабашкин
  • Архип-​​коваль
  • Єгорівна-служниця Дубровсіх
  • Антон Пафнутійович
  • князь Верейский

«Дубровський» характеристика героїв

Кирил Петрович Троєкуров викликає неприязнь через своє самодурство та жорстоке поводження до всіх, хто його оточував.

У Володимира Дубровського мені сподобалася його доброта і порядочность. Він ніколи не зміг би дозволити собі або будь-кому іншому образити хорошого чоловіка. Навіть його розбійництво було шляхетним.

У Маші Троєкурової — мені сподобалася її чесність і почуття відповідальності. Вона стримала свою клятву перед законним чоловіком, незважаючи на почуття до Дубровського молодшого.

Про що роман Пушкіна «Дубровський»

В цьому романі йдеться про багатого поміщика Кирила Петровича Троєкурова, у якого був кепський характер. Він був дружний зі своїм сусідом і товаришем, з яким колись служив-Андрієм Гавриловичем Дубровським, поручиком в отставке.Пізніше між ними відбувається сварка, яка перейшла у ворожнечу.

Троекуров через підкупний суд відбирає у Дубровського його маєток-Кистеневку. Незабаром після цих подій старший Дубровський помирає.Його син підпалює Кистеневку і подається в розбійники. Потім він потрапляє до Троекурову в будинок під виглядом гувернера і закохується в його доньку-Машу, Але Троекуров вирішив видати заміж доньку за старого князя Верейського. Дубровський усіма силами намагається цьому перешкодити, але запізнюється.Маша вважає себе пов’язаною клятвою і відмовляє йому.Після цих подій влада намагається зловити банду, але Дубровський встиг розпустити її і виїхати за кордон.

У цьому романі автор нам дає зрозуміти, що головне в житті-чесність, почуття відповідальності і, звичайно ж, честь. Тепер ви знаєте хто головні герої повісті Дубровський, і що Пушкін хотів донести до нас своїм твором.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: 8клас

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *