“8 днів із життя бурундука” головні герої та їх характеристика

8 днів із життя бурундука головні герої 6 клас

“8 днів із життя бурундука” головні герої та їх характеристика допоможе розкрити образи та риси характеру персонажів.

“8 днів із життя бурундука” головні герої

  • Івась Бондарук – головний герой твору, школяр, якого однокласники називають Бурундуком, бо він повненький і не любить фізкультуру. Йому подобалася дівчинка з паралельного класу, яку він називав “задерихвістка”.
  • родина Івася: мама, тато, бабуся, молодша сестра Люба.  Батьки Івася – це турботливі люди, які хочуть кращого для свого сина. Вони не завжди розуміють Івася, але завжди готові допомогти йому. Бабуся – добра та турботлива, саме вона розповіла Івасю про зносок та чортика, який здійснює бажання.
  • Іванюк – найкращий футболіст у класі, однокласник Івася.
  • Олена Знайко – сусідка Івася по парті. Однокласниця Івася. Вона красива, розумна, трохи горда. Має меншого брата Максима, який їй розкрив таємницю мовчання Іванка (меншому братику в дитсадку секрет  розповіла Люба, сестричка Іванка).
  • шікільні учителі: Емілія Миколаївна (учителька фізкультури, яку називали Рибка, бо в неї був розряд по плаванню),  Валерій Васильович (учитель англійської). Любов Григорівна – класна керівничка, сувора та справедлива вчителька.

“8 днів із життя бурундука” характеристика героїв

Характеристика Івася Боднарука

Івась Бондарук (Бурундук): 13-річний хлопчик, який шукає себе та своє місце у світі. “Пухкі щоки”, “невеликий зріст”, “трохи товстенький”. Він сором’язливий, невпевнений у собі і часто зазнає знущань від однолітків. Івась – це типовий підліток, який переживає багато змін у своєму житті. Він шукає себе, своє місце у світі, намагається зрозуміти, як поводитися з дівчатами, як спілкуватися з батьками. Івась робить багато помилок, але він визнає свої помилки та завжди готовий вчитися на них. Івась виявляє велику силу волі, коли вирішує витримати тиждень мовчанки, щоб здійснити свої бажання, але також показує свою вразливість, коли реагує на насмішки та образи. 

Риси характеру Івася: мрійливий, чутливий, добрий, сміливий, самокритичний, розумний, чемний, працьовитий, шанобливий, кмітливий, цілеспрямований, допитливий, начитаний, мрійливий, має почуття гумору. Негативні риси: невпевнений у собі, сором’язливий

Цитатна характеристика:

“Ну що гріха таїти я таки трохи товстенький. Щокастий, як каже мама.”

Характеристика Іванюка

Іванюк – однокласником Івася, найкращий футболіст. Він не дуже добре вчиться, часто списує у Івася. А коли Івась не підказує йому на уроці англійської, то накидається на нього з кулаками.  У кінці твору Іванюк мириться з Івасем, пропонуючи грати разом у футбол.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено

Оцініть статтю
Додати коментар