Аудіокнига “Останній дюйм” (скорочено)

останній дюйм аудіокнига Зарубіжна класика

Аудіокнига “Останній дюйм” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про головні події  твору Джеймса Олдріжда.

“Останній дюйм” аудіокнига скорочено

Аудіо “Останній дюйм” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Ідея твору «Останній дюйм» виникла у видатного англійського письменника Джеймса Олдріджа, коли він відвідав Акулячу бухту в Єгипті.

Тим не менш, натхненний цим екзотичним місцем і ризикованою підводною зйомкою, Олдрідж присвятив свою роботу цінним людським якостям – мужності, відвазі і внутрішній силі, яка штовхає людей вперед.

Оповідання «Останній дюйм» — це історія про становлення особистості та про подолання страху заради життя, заради любові до себе, своїх близьких і до навколишнього світу.

«Останній дюйм» розповідає про те, як професійний пілот Бен із сином відправляються до Акулячої бухти, щоб зняти документальний фільм. Одна з акул нападає на Бена і ранить його, тепер він не може рухатися.

Але Бена мучить не тільки біль, який він відчуває, але й усвідомлення того, що його десятирічний син Деві може залишитися зовсім один і не зможе знайти дорогу назад, якщо щось трапиться з його батьком.

Наступна проблема – складні стосунки між сином і батьком. Їм завжди було важко знаходити спільну мову. Але тепер батько і син повинні співпрацювати в таких складних обставинах. Бен повинен подолати біль і муки, а також підбадьорити Деві, адже він розуміє, що єдиний спосіб врятувати їх — це літак. А керувати літаком доведеться десятирічному хлопчику.

Бен розуміє, що зараз головне не падати духом і вірити, що все вийде. Ці думки допомагають йому набратися сил і з допомогою сина дістатися до літака і сказати йому, що робити.

Олдрідж створює картину вирішального моменту в житті людини – коли все залежить від мужності та безстрашності. Головний герой роману «Останній дюйм» не пам’ятає, як йому страшно, не замислюється про всі небезпеки, які підстерігають його та його сина, не дозволяє фізичному болю керувати собою.

Попри те, що маленькому Деві буде дуже важко керувати літаком фізично і морально, Бен вірить в нього і вірить у власні сили. Його рухає вперед безмежна любов до життя, свого власного та життя десятирічного сина, який може врятувати їх обох.

Деві встиг зробити все, що було необхідно – він долетів в Каїр і зумів посадити літак на землю. Він здійснив справжній подвиг.

Оцініть статтю
Додати коментар