«Чи важко подолати «Останній дюйм» ТВІР

чи важко подолати останній дюйм Твори

Твір на тему: «Чи важко подолати «Останній дюйм» розкаже про те як це зробити і який Останній дюйм потрібно подолати героям?

«Чи важко подолати «Останній дюйм» ТВІР

Проблема стосунків дітей та батьків хвилює багатьох людей. Батьки зайняті своїми клопотами, роботою, забезпеченням безтурботного життя для дітей, навіть не помічають як втрачають з ними зв’язок. Подорослішавши, діти відсторонюються від батьків, намагаються побудувати свій світ, де немає місця для батьків.

Тему відсторонення та проблем в стосунках між батьками і дітьми підняв Джеймс Олдрідж у оповіданні «Останній дюйм». Перед нами постає двоє рідних людей, батько та син – Бен та Деві, які не відчувають спорідненості душ, не мають спільних тем для розмови і головне не бажають віднайти у собі ту непомітну ниточку, яка б їх пов’язала. Останній дюйм являється символом останнього шансу на порозуміння між сином та батьком. Однак перебуваючи у складних умовах, переборовши страх та біль герої протягнули один одному руку.

Батько, повірив в сина, він показав хлопчикові, що довіряє йому своє життя. Син, відчуваючи підтримку батька, опанував свої емоції та показав, що він не безнадійний, йому потрібна лише віра та підтримка. Героям вдалося віднайти сили на подолання тієї прірви, яка між ними виникла. Попри втрачені роки, вони змогли зблизитися та пробачити все один одному. Вони подолали той останній дюйм, який їх розділяв, адже зрозуміли, що вони є найдорожчими людьми один для одного.

В дитинстві, коли батьки завжди поруч, ми не розуміємо яким багатством володіємо. Та втративши близьку людину ми картаємо себе за те, що згаяли дорогоцінний час. Лише ставши батьками та виховуючи власних дітей, ми зрозуміємо як багато вони для нас колись робили. Головне знайти сили в собі і не допускати помилок, про які пошкодуємо назавжди.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар