Чого навчає твір “Русалонька із 7 В”?

Чого навчає твір Русалонька із 7 В 7 клас

Чого навчає твір Марини Павленко “Русалонька із 7-В або Прокляття роду Кулаківських” сучасну людину? Повість-казка М. Павленк має глибокий повчальний сенс. Написати твір про те чого вчить ця повість допоможе нижче викладений приклад.

Чого навчає нас твір «Русалонька із 7 В»?

Твір “Русалонька із 7-В” вчить нас бути добрими та щирими, бути відповідальними, наполегливим, дотримуватися активної життєвої позиції. Також ця повість казка вчить, що не варто бути байдужим і стояти осторонь, що потрібно боротися з несправедливістю.  Вчить пам’ятати, що на чужому горі щастя не збудуєш, а якщо і збудуєш, то воно невічне. Розплачуватися за все вчинене доведеться рано чи пізно, це неминуче.

Софійка – героїня твору «Русалонька із 7В…», є доброю та співчутливою дівчинкою. Вона переживає нерозділене кохання до Вадима Кулаківського, хлопця її мрії, який тільки користувався добротою та почуттями до нього. Дівчинка не боялась перешкод та з головою занурилась у проблеми сім’ї Вадима, вирішила звільнити їх сім’ю від старого прокляття, аби здобути таку бажану прихильність. Хлопець був пихатим, самовпевненим і постійно скаржився на приреченість його життя, викликаючи тільки відчуття жалю до нього. Софійка готова пробачити абсолютно все, аби тільки бути з ним, навіть не розуміючи, що справжнє кохання зовсім поруч.

Сашко – колишній сусід Софійки, добрий, не зіпсований хлопчина. Він постійно її підтримував, хоча життя було несолодким. Його мама хворіла, і він був змушений турбуватися про трьох менших сестер, тому йому часто доводилося пропускати заняття, аби заробити хоч трохи грошенят. Відданість, наполегливість

Софійки допомогли розгадати таємницю Кулаківських. Вона докопалась до істини та зрозуміла, що не так вже і хоче бути з Вадимом. Адже все, що має його сім’я отримане за рахунок сліз інших людей, нечесним та підступним шляхом. Гроші, які мала родина Кулаківських були нечисті, не приносили щастя та добробуту їх сім’ї, не вони важливі, а звичайні людські цінності.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Русалонька із 7В" тести до твору
"Русалонька із 7-в" тести з відповідями до твору Марини Павленко допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.

Оцініть статтю
Додати коментар