Характеристика Біла «Жага до життя»

жага до життя характеристика біла 6клас

Характеристика Біла із твору «Жага до життя» Джека Лондона допоможе розкрити образ героя, виділити риси характеру.

«Жага до життя» характеристика Біла

Герой оповідання «Жага до життя» Джека Лондона – Біл, один з двох золотошукачів, який опинився у полоні безрозсудного бажання збагатитися, що власне привело до неповоротного.

Біл – друг головного героя, що відправився з ним на пошуки золота, який у складну хвилину залишив його на поталу голоду, холоду та хижим звірам, коли той кликав його на допомогу він навіть не оглянувся, а йшов далі. Тим самим показавши свою справжню суть: жорстокість та байдужість до найбільшої цінності та багатства – людського життя. Його розум був затьмарений жадібністю та скупістю.

Герой мав чекати на свого друга біля їхньої схованки, але карма його спіткала раніше, адже його вбили та з’їли вовки. Вчинивши підло та боячись втратити золото, він втратив друга і своє життя.

Матеріал надано лише для піблкації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Цитатна характеристика Білла

“Біл шкандибав далі через молочно-біле шумовиння. Він так і не оглянувся…”

“Біл вийшов, кульгаючи, на той берег і подався далі, не повертаючи голови.”

“Обидва були стомлені й виснажені, з облич їм не сходив вираз тупого терпіння, що його карбують тривалі знегоди. На спині вони несли важкі клунки, загорнені в укривала і підтримувані ремінцями, які вони накинули на лоби.”

“Як же він посміється з Біла, коли це Біл, коли ці рожевувато-білі чистенькі кості і є Біл!

Він одвернувся. Що ж, нехай Біл покинув його, але він не візьме золота, не смоктатиме Білових кісток. А Біл зробив би так, якби опинився на його місці, думав він, плентаючись далі.”

Оцініть статтю
Додати коментар