Хто такий некрофіл?

Психологія

Хто такий некрофіл? Таке слово досить поширене, але розтлумачити його значення може не кожен.

Хто такий некрофіл?

Некрофілія — сексуальна або психічна девіація, статевий потяг до трупів, іноді в переносному сенсі потяг до всього мертвого. В клінічному розумінні вважається патологією.

Некрофілію лікують, але процес цей нелегкий і складається з декількох частин. Є на даний момент як медикаментозні, так і гіпнотичні методи. Але навіть після лікування такі люди ведуть закритий спосіб життя, вони практично ні з ким не мають контакту. 

Некрофілія – ​​це не завжди явний прояв “любові” до трупа, це не обов’язково сексуальний контакт з мерцем, є і інші ознаки того, що у людини розвивається некрофілія. Наприклад, на фотографіях у людини багато всякого роду символіки, що ототожнює “мертве”, це може бути череп або надгробок, фото на кладовищі, розглядання фотографій трупів. 

Причини некрофілії можуть бути самими різними, наприклад, досвід минулого. В даному випадку мова йде про важке дитинство, про той час, коли батьки майбутнього некрофила були надмірно критичними і вимогливими, вони жорстоко поводилися зі своїм чадом, ігнорували все те, чого хотіла дитина. Фізичне насильство також грає в даному випадку не останню роль.

Головною передумовою може стати сексуальне насильство над дитиною в ранньому дитинстві. Ця тяжка психічна травма може відбитися майбутньому. Причин може бути ще маса, але всі вони так чи інакше відносяться до психічних факторів.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Саміра

    Пізнавальна та легка в розумінні стаття , дякую

    Відповіcти