Лист до Климка із твору “Климко”

лист до климка 7 клас

Написати лист до Климка із твору “Климко” Григора Тютюнника, у якому висловити свої думки та підтримку герою.

Лист до Климка із твору “Климко” Тютюнника

Дорогий Климко!

Я дізналася про тебе з твору Г. Тютюнника. Мене вразила твоя мужність та кмітливість. Мені шкода, що ти втратив батьків, що тобі довелося жити у такі страшні часи. Твоє життя було нелегким, але ти не здавався, ти йшов тільки вперед.

Климко, ти пройшов сотні кілометрів для того, щоб врятувати свою вчительку з дитиною. Я би хотіла, щоб ти був моїм другом, адже ти скромний та дбайливий, сміливий та терплячий.

Мені дуже хотілось, щоб кожна дитина брала приклад з таких ідеальних людей як ти. Якби я могла, я б віддала тобі всю сіль, яка в мене є вдома, для того щоб втятувати твоє життя. Та, на жаль,   це не можливо. Я бажаю тобі, ніколи не занепадати духом, завжди будь самим собою та слухати своє серце. Ти відважний та мужній, залишайся таким і надалі! Сподіваюсь, що ти отримаєш цього листа.

З повагою ______

Лист Климку

Дорогий Климко, ти дуже хоробрий. Я була вражена тим, що ти не побоявся піти в інше місто до незнайомих людей по сіль, ризикуючи власним життям. Ти зміг подолати сотні кілометрів і досяг своєї цілі. Добрі люди пропонували тобі залишитися в них, але ти не міг покинути вчительку, яка чекала твого повернення. Мене вразило те, що під час війни, ти був добрим та чуйним, допомагав іншим, хоча й сам був дитиною. Твоя історія вчить доброті, людяності та вмінню долати життєві труднощі. Я б хотів, щоб усі люби брали приклад з  твоєї наполегливості та відповідальності.

Оцініть статтю
Додати коментар