Лист одному із героїв твору “Казка про яян”

Лист герою Казки про яян Твори з укр. літ.

Написати лист одному із героїв твору “Казка про яян” Емми Андієвської з порадами, чи враженнями допоможе приклад твору.

Лист герою “Казки про яян” (пастушку)

Шановний пастушку!

Мені дуже сподобалася твоя історія, я був вражений твоєю добротою. Ти не покинув старого чоловіка, ти вирішив допомогти і йому вибратися з міста яянів.  Я радий, що ти був нагороджений за свою доброту та милосердя. Ти цього заслуговуєш!

Дякую за твою історію, вона надихає інших на хороші вчинки та показує, що навіть у найскладніших ситуаціях важливо залишатися людяними, допомагати один одному.

З повагою, …

Лист до яян з “Казки про яян”

Дорогі яяни!

Прочитавши твір Емми Андієвської я був вражений вашою поведінкою. Кожен з вас зосереджується тільки на собі і своєму “я”, тому не помічає інших людей. Це мене засмутило, бо я вважаю, що взаємодопомога та спілкування є дуже важливими.

Я розумію, що кожен з вас будує свою вежу та має власні інтереси, але спілкування допомагає зрозуміти інших, дозволяє ділитися досвідом, допомагати один одному. Тому, я хочу порадити вам починати спілкуватися один з одним, бо, на мою думку, без дружби та спілкування щасливе життя не можливе.

Не бійтеся спілкування, не будьте егоїстами! Тоді ви всі змогли б побачити чудовий світ за межами вашого міста.

З повагою,…

Емма Андієвська "Казка про яян" тести
Тест "Казка про яян" Емма Андієвська  допоможе перевірити ваші знання. Тестування з відповідями дозволить закріпити правильні відповіді в пам'яті.
Оцініть статтю
Додати коментар