Написати лист дівчаткам з оповідання Бориса Грінченка «Украла» Олександрі або Прісьці допоможе приклад твору.
Лист героїні оповідання “Украла” Олександрі
Дорога Олександро!
Нещодавно, я прочитала оповідання про крадіжку хліба. Цей твір мене дуже вразив, тому я вирішила написати тобі листа. Мені дуже шкода, що тобі довелося все це пережити. Я тебе зовсім не засуджую.
Мені шкода, що ти живеш у таких складних умовах, які спровокували тебе вкрасти шматок хліба. Я не можу собі уявити, як це складно, коли вдома майже немає їжі. Ти – дуже сильна і мужня дівчинка, ти зізналася у скоєному і більше так не вчиняла.
Я дуже вдячна вчителю за те, що він зрозумів ситуацію і втрутився. Це показує, що є люди, які розуміють і підтримують нас у важкі моменти. Я разом з своїми однокласниками хочу зробити все можливе, щоб допомогти тобі. Ми готові ділитися їжею, підтримувати тебе і бути твоїми справжніми друзями.
Не соромся звертатися до нас за допомогою, коли тобі щось потрібно.
З найкращими побажаннями, [Твоє ім’я]
Лист героїні оповідання “Украла” Прісьці
Дорога Прісько!
Ти пам’ятаєш історію з Олександрою та шматком хліба? Сюжет оповідання Бориса Грінченка мене дуже вразив, та найбільше мене здивувала твоя поведінка. Ти без роздумів звинуватила Олександру у крадіжці, не розібравшись у ситуації.
Я вважаю, що тобі варто було діяти по-іншому. Ти могла б підійти до Олександри та спробувати зрозуміти, що відбувається у її житті. Твоя однокласниця потребувала допомоги, а не осуду. Вона жила у дуже скрутних та нестерпних умовах, вона не мала їжі, була дуже голодна. У нашому світі так важливо пам’ятати про те, що перед тим як звинувачувати когось, ми повинні всіма можливими способами з’ясувати ситуацію.
На щастя, вчитель все з’ясував і однокласники не засуджували Олександру, а навіть почали підгодовувати її.
Думаю, що у майбутньому ти будеш без зверхності спілкуватися з іншими, щоб розуміти причини поведінки інших людей. Я бажаю тобі бути людяною, товариською та підтримувати інших у складних життєвих ситуаціях.
З повагою, [Твоє ім’я]