Опис шипшини

Твір-опис

Опис шипшини для дітей в художньому стилі або в науковому допоможе написати твір про шипшину.

Художній опис шипшини

У селі, де живе моя бабуся, є багато плодових дерев. Найбільше мені подобається шипшина, яка росте під вікном. Коли проходить дощ в її мокрих червоних ягідках відбивається сонечко і кущ виблискує, немов він обсипаний не ягодами, а дорогоцінними камінцями.

Я багато разів намагався поласувати його плодами, але їх важко чистити і вони не дуже смачні. Але моя бабуся часто готує з шипшини компот. А якщо я захворію, то готує лікувальний відвар.

Шипшина – це кущ-чагарник. Її пагони покриті колючками.
Квітки шипшини мають різну кольорову гаму: від чисто-білого до яскраво-червоного і навіть чорного.

Шипшина – дуже корисна рослина, безцінне джерело аскорбінової кислоти.

Твір про шипшину

Моя мама говорила мені, що шипшина – одна з найкорисніших рослин для людини.

Шипшина цінується багатьма садівниками за привабливі квітки і плоди. Плоди шипшини надзвичайно красиві, яскраві. Ягоди шипшини – не тільки вишукана осіння і зимова прикраса наших садів, а й винятково корисна харчова добавка, натуральний лікарський засіб і антиоксидант.

Шипшина підвищує обмін речовин в організмі, очищає кровоносну систему, руйнує камені в нирках. Настої і відвари шипшини містять велику кількість полівітамінів. Напої з шипшини не тільки лікувальні, але і смачні.

Шипшина опис для дітей

Шипшина (дика троянда) – це колючий чагарник з сімейства трояндових. Висота шипшини від 50 см до 3 метрів. Листочки майже округлі, або еліптичної форми з зубчастими краями. Цвіте шипшина особливо красиво. Великі, запашні, червоні, рожеві або білі квіти по кілька штук збираються в суцвіття. Плодами є гладкі, м’ясисті ягоди червоного, оранжевого та інших кольорів.

Шипшина багата корисними речовинами, особливо аскорбінової кислотою. Її в шипшині приблизно в 10 разів більше, ніж в улюбленій усіма чорній смородині, і в 100 разів більше, ніж в не менше улюблених яблуках.

Росте шипшина майже по всій території нашої країни. Можна її збирати і сушити скільки душі завгодно. А колись плоди шипшини були великою рідкістю, їх обмінювали на дорогі тканини і соболині хутра ..

“Опис шипшини” твір Ви можете залишити в коментарях, щоб допомогти своїм одноліткам.

Оцініть статтю
Додати коментар