10 речень про зимовий ліс (твір)

речення про зимовий ліс Твір-опис

Скласти речення про зимовий ліс досить проста, адже про його красу можна написати багато. Ми підготували 10 речень про зимовий ліс, які допоможуть вам написати власний твір.

Твір про зимовий ліс (10 речень)

1. Одного зимового ранку, коли лапатий сніг повільно літав у повітрі, я вирішив піти прогулятися в ліс.

2.Лісові стежки були  вкриті пухнастим килимом зимового снігу, а кожен мій крок залишав слід, тому я не боявся заблукати.

3. Також на снігу було видно сліди різних тварин, які були схожі на секретні коди природи.

4. Зимовий ліс нагадав мені казковий світ, бо кожна гілочка та стеблинка там була вкрита сріблястим снігом.

5. У лісі було дуже тихо, я чув лише рипіння снігу від моїх черевичків.

6. Між засніжених кущів ховалися різні птахи, що нагадували кольорові краплинки на чорно-білому полотні зимового лісу.

7. То снігурі та синички літали лісом у пошуках їжі.

8. Їхня пісня була схожа на чарівну мелодію.

9. Сонячні промені, що пробивалися крізь гілки, створювали особливу атмосферу, адже сніг гарно переливався всіма кольорами веселки та мерехтів.

10. Зимовий ліс — це місце, де кожен куточок природи, вражає своєю величчю і простотою. Зимовий ліс, немов казка, навчає нас бачити красу в простих речах і відчувати радість в тому, що нас оточує.

Твір про зимовий ліс

Коли взимку виїжджаєш за межі міста і потрапиш у ліс, все довкола здається таким загадковим, тихим і спокійним. Зимовий ліс має свою неповторну красу. Навіть ті люди, які вважають зиму надто нудною та сірою, не можуть встояти перед красою зимового лісу.

зимовий етюд аналізТа це й не дивно, адже у лісі краса зими нікого не лишає байдужим. На непротоптаних стежках лежать пухнасті кучугури, які виблискують на сонці. Високі та величні сосни просто зачаровують своєю красою, адже їх гілки повністю вкриті снігом. Та й стовбури дерев, прикрашені візерунками з інею, виглядають просто казково.

Особливо приємно гуляти у зимовому лісі, коли сніг поскрипує під ногами. Природа в ці моменти здається мені особливо загадковою. Я почуваюся героїнею якоїсь чарівної казки і чекаю, що ось-ось зі мною має статися щось прекрасне. Але навіть якщо цього не відбувається, я не засмучуюсь, адже саме перебування в зимовому лісі — це справжнє диво! ­

Твір на тему “В зимові шати вбралася земля”

Зима – дивовижна пора року. З першим снігом природа повністю змінюється: землю вкриває пухнастий м’який килим, а дерева одягаються в пухнасте хутряне вбрання. Все навколо стає блискучим та гарним. Але в місті ця краса швидко зникає під колесами машин і ногами людей, тому я люблю ходити взимку в ліс.

Адже лише в лісі можна сповна насолодитися красою зимового пейзажу.  Під вагою снігу могутні ялинові гілки схиляються майже до самої землі, але якщо струсити з голок сніг, вони тут же розправляються і потягнуться до сонечка.

Я люблю гуляти зимовим лісом, вдихаючи аромат свіжої хвої і спостерігаючи за життям мешканців цього місця.  У лісі можна помітити білку, що скаче по деревах, або пухнасту лисицю, що шукає щось під снігом. Побачивши людину, тварина, звичайно ж, відразу поспішає втекти чи сховатися.

Зима – це час дивовижних змін та найтепліших спогадів. Вона навчає нас бачити красу в простих речах і відчувати радість в тому, що нас оточує.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Ілля

    яка краса

    Відповіcти