Презентація “Дія електричного струму на організм людини”

Презентації з фізики

“Дія електричного струму на організм людини” презентація допоможе дізнатися головні аспекти цього питання. Скачати презентацію “Вплив електричного струму на організм людини” можна нижче за посиланням.

Презентація на тему “Дія електричного струму на організм людини”

Цікаві факти про вплив електричного струму на організм людини

У 1746 році Жан-Антуан Нолле вирішив виміряти швидкість струму. Для цього він поставив 200 ченців в ряд, з’єднав їх проводами і дав розряд. Він помытив, що монахи сіпнулися одночасно, і на підставі зробив висновок, що швидкість струму висока.

Електрика відіграє важливу роль у здоров’ї людини. М’язові клітини в серця скорочуються і виробляють електроенергію. Електрокардіограма (ЕКГ) вимірює ритм серця завдяки цим імпульсам.

Електричний струм рухається зі швидкістю світла, рівною 300 000 км в секунду!

Ви коли-небудь замислювалися, чому птахи, які сидять на лінії електропередачі, не отримують електроудару? Якщо птах сидить на одній лінії електропередач, вона безпечна. Але, якщо птах торкнеться іншої лінії крилом або ногою, вона створює ланцюг, що призводить до ураження електричним струмом.

Перший успішний електромобіль був побудований в 1891 році американським винахідником Вільямом Моррісоном.

Томас Едісон побудував першу електростанцію, а в 1882 році електростанція Pearl Street в Нью-Йорку відправила електрику в 85 будівель.

Світлодіодні лампи споживають близько однієї шостої електроенергії, споживаної звичайними лампами.

У деяких видів риб, характерних для річки Амазонки, деякі м’язові клітини еволюціонували протягом мільйонів років в клітини, якы називають електроцити, які вони використовують для ехолокації, тобто для виявлення перешкод та інших тварин в темряві.

В Ефіопії електрика з’явилася в 1896 році, після того як імператор Менелік II наказав ввести смертну страту на електричному стільці, але зрозумів, що це марно робити в країні без електрики.

Першими чотирма домашніми приладами, які працювати від електрики, були швейна машина, вентилятор, чайник і тостер.

Презентація на тему “Вплив електричного струму на організм людини” скачать можна нижче.

скачать презентацію на тему дія електричного струму на організм людини

Проект на тему “Вплив електричного струму на організм людини” 8 клас може доповнити через форму коментарів.

Оцініть статтю
Додати коментар