Розповідь про білочку для дітей (2,3, 4 та 5 клас) допоможе дізнатися про особливості цієї тварини, спосіб життя та поведінку. Речення про білочку можна використати для підготовки власного проекту.
Розповідь про білочку для дітей
Білочки живуть переважно у лісах. Але часто можна зустріти їх можна і в парку. Розмірів білка невеликих, вона – володарка гарного пухнастого хвоста.
Білка – це невеликий руденький гризун з великим пухнастим хвостом. Грибочки, ягоди, плоди дерев, горіхи, жолуді – основа меню лісової мешканки.
До облаштування свого гнізда ця лісова актробатка відноситься відповідально: формує його з гілочок, моху, вистилає вовною та пір’ям. Щоб було м’якше та тепліше.
Білченята з’являються у білки двічі-тричі на рік. Турбується про них виключно самка. Через 10 тижнів білчата відокремлюються від матері та живуть самостійно.
Білка – розумна та спритна. Вона сприяє появі нових дерев у лісі. Закопуючи на зиму в землю горіхи та жолуді, білка часто забуває про них, а навесні з її сховку виростають нові дерева.
Розповідь про білочку
Білки – це невеликі, але спритні звірята з пишними хвостами. Учені налічують близько 30 видів білок. Вони населяють кожен із континентів, крім Австралії.
Цей невеликий звір має витягнуте струнке тіло, довжиною 20-28 сантиметрів і пухнастий хвіст довжиною 13-19 сантиметрів, вуха – з пензликами, очі – великі, виразні. Вага білки – 250-350 грамів.
Білка має чіпкі пазурі для лазіння по деревах. У неї сильні задні лапи, за рахунок цього може перестрибувати на відстань до 10 метрів.
Білочки їдять гриби, горішки, шишки та жолуді. Також у їхній раціон входять дрібні комахи, черв’яки. Крім того, білки можуть харчуватися молодим листям берези, різними ягодами. Тобто вони їдять все те, що можуть знайти в природному середовищі.
Білочки постійно зайняті пошуком їжі для себе. Вони з легкістю можуть піднятися на дерево за листям, шишками та комахами. Знайшовши їжу, частину вони ховають у сховки на зиму. Білки – дуже кумедні та цікаві тварини.
Живуть вони в дикій природі, приблизно 6-8 років, а в неволі – близько 12 років.