Твір “Як тварини готуються до зими?”

Твір Як тварини готуються до зими? Твори з укр. літ.

Розповідь про життя тварин взимку на 4-5 речень допоможе підготувати твір “Як тварини готуються до зими” для дітей.

Твір “Як тварини готуються до зими”

З настанням осені жителі лісу вже починають готуватись до зими. У багатьох тварин змінюється колір своєї шерсті та її густота. Наприклад,  пухнасті білочки зимою стають світліші, яскраво руда літня вовна стає світлішою, густішою та щільнішою. Вона надійно захищає від морозу і допомагає краще сховатися від ворогів.

Змінюють шубу і зайці. Уже на початку грудня заєць стає повністю білий Зовсім іншим стає хутро і в лисиць, песців, бурундуків, вовків. У ньому більше густого теплого пуху – підшерстя.

Багато тварин готують собі запаси їжа, без якої їм взимку не вижити.

Таким чином, тварини готуються до зими, кожен вид використовує свої унікальні стратегії.

Як звірі готуються до зими ?

Зима – холодна пора року. Щоб пережити цей холодний час усім тваринам потрібно підготуватись до зими.

Багатьом тваринам потрібно знайти запаси. Білки, миші, бурундуки восени запасають корм на зиму.

Білки готують собі запаси насіння, жолудів, горіхів та грибів. Мишка полівка збирає зернятка у свою нору. Зайці змінюють забарвлення шубки на білу, щоб ховатися від хижаків.

Ведмеді, борсуки, їжаки взимку не можуть знайти собі їжу. Тому з настанням морозів впадають у зимову сплячку. Прокидаються вони лише навесні. Звірі, які проводять зиму у сплячці, восени накопичують багато жиру.

У вовка, лисиці, рисі шерсть стає густішою. Це допомагає тваринам не замерзнути. Взимку вони полюють на мишей, пташок, навіть зайців.

Птахи зграями відлітають у теплі краї, а деякі залишаються зимувати й у нашій країні.
Птахи взимку харчуються насінням із шишок, сухими ягодами, бруньками дерев, а також комахами, яких дістають з-під кори дерев.

Варіант 2

Лісові жителі вміють готуватися до холодів та суворих умов зими. У кожного виду тварин свій спосіб пережити зиму.

Птахи та жителі лісу активно готуються до зими. Багато хто з них починає мігрувати в тепліші місця, де можна знайти їжу. Ті, хто залишаються, заздалегідь запасають корм та ховають його у спеціальні укриття.

Ссавці також готуються до наближення холодів. Деякі види звірів починають активно шукати їжу, щоб збільшити свій жировий прошарок на зимовий період. Білки збирають горіхи та насіння, зариваючи їх у землю, щоб потім легко знайти їжу навіть під шаром снігу. Ведмеді, наприклад, готуються до зимового сну, збільшуючи кількість підшкірного жиру.

Таким чином, жителі лісу виявляють неймовірну мудрість та адаптивність, щоб подолати зимові труднощі.

Оцініть статтю
Додати коментар