Відгук про прочитану книгу “35 кіло надії”

мої враження від твору 35 кіло надії 6клас

Відгук про прочитану книгу “35 кіло надії допоможе написати текст про враження від твору, чим мені сподобався твір та що найбільше запам’яталося. 

“35 кіло надії” мої враження від твору (відгук)

Нещодавно я прочитала книгу Анни Гавальди “35 кіло надії”. Це історія про 13-річного хлопця Грегуара Дюбоска, який ненавидить школу і вважає себе не таким, як інші. Грегуар замкнутий і сором’язливий, але водночас він талановитий і прагне знайти своє місце в житті.

Мені найбільше запам’яталися моменти, коли Грегуар розповідає про своє дитинство до школи. Що він був дуже щасливий, малював, дивився мультфільми, грався з плюшевим песиком Гроду, для якого в три роки хотів змайструвати машину для пошуку закопаних під ліжком про запас кісточок.

Ще запам’яталось, коли Грегуар був невдоволений навчанням у коледжі, а почувався комфортно лише в сарайчику дідуся Леона. Вони там займались теслярними і слюсарними справами, його там поважали і він міг щось робити своїми руками, недаремно він говорить про себе «понад усе на світі мені цікаві мої руки і те, що вони здатні змайструвати».

Я рада за Грегуара, коли він, навчаючись у Граншані, попри труднощі засвоєння багатьох шкільних предметів, дуже старався і робив відповідні успіхи. Учителі в Граншані усіляко допомагали, підтримували, заохочували його. Грегуар каже: «Я не став першим учнем, до відмінників мені було далеко, якщо чесно, я, мабуть, був останнім у класі. Але вчителі мене чомусь любили». А з малювання і праці, він став першим у школі, що свідчить про його творчі й технічні здібності. Ще Грегуар одержав моральну і фізичну перемогу над собою під час уроку фізкультури. Адже з шести років не міг піднятись по канату з вузлами. Вболіваючи за хворого дідуся, відчуваючи підтримку вчителя та однокласників, він звершив таки свій моральний і фізичний подвиг – піднявся до самого кінця канату. Ура ! 

Разом з  автором мені хочеться вірити, що Грегуар стане справжнім майстром своєї справи, як його дідусь, справжнім винахідником, знайде себе у цьому світі і суспільстві. Загалом, книга “35 кіло надії” – це історія про те, що не можна здаватися, навіть якщо все йде не так, як ти хочеш. Це історія про силу таланту і любові. Я вважаю, що ця книга буде цікава всім, хто хоче прочитати щось світле і надихаюче.

Автор твору – KRASOL8

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

 

А які які враження справив на вас прочитаний твір “35 кіло надії” пишіть у коментарях)

5 причин, щоб прочитати повість “35 кіло надії”

1. Захоплюючий стиль написання. Анна Гавальда використовує діалоги, гумор, описи, які робить читання приємним і захоплюючим.

2. Дослідження важливих тем. Роман розглядає такі універсальні теми, як дружба, сім’я, самопізнання та надія. Ці теми дають можливість для особистих роздумів.

3. Розвиток персонажів. Анна Гавальда описує зміни у характері Грегуара, його переживання. Читаючи цей твір я проживала усі емоції разом з головним героєм.

4. Гумор і емоції. Авторка поєднує гумор і емоції, і це може викликати і сміх, і сльози у читачів.

5. Роздуми про життя:  Повість пропонує подуматии про своє життя, мрії та виклики, з якими може зіткнутися кожен. Читачі можуть отримати важливі життєві уроки, прочитавши цей твір.

Назви свої 5 причин, щоб прочитати повість “35 кіло надії” у коментарях)

Тестові завдання до твору “35 кіло надії”
Тести до твору "35 кіло надії"
Пройти тест до твору "35 кіло надії" Анни Гавальди варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет роману про часи козацтва.
Оцініть статтю
Додати коментар