Як домашні тварини готуються до зими, Ви дізнаєтеся з цієї статті.
Як домашні тварини готуються до зими?
Домашні тварини з настанням осені все ще продовжують пастися на пасовищах. Але з початком холодів і дощів люди їх переводять у спеціальні приміщення, де дають їм підгодівлю — сінаж, силос, солому.
Домашні тварини потребують особливого догляду. Вони дуже бояться протягів, тому будь-які щілини в свинарниках і корівниках ретельно закриваються. Приміщення зсередини повинно бути побілене вапном. Це вбиває хвороботворні бактерії.
Що стосується тварин, які живуть у будинку, то тут все залежить від їх виду:
Кішки і собаки на зиму істотно набирають вагу. Годувати їх слід в тому ж режимі, що і раніше.
Гризуни починають старанно утеплювати гнізда, стягуючи туди все, що знайдуть. Можна нарвати їм невеликими шматочками папір (не глянцевий) і помістити в клітку або ж підкласти більше тирси. Якщо у Вас вдома кілька клітинних тварин – киньте їм дешевий рулон туалетного паперу. Вони зроблять з нього прекрасний зимовий будиночок за лічені хвилини. Крім того, хом’ячки, морські свинки, шиншили запасаються харчами на зиму. Щодня перевіряйте «провіантські запаси» Вашого гризуна і позбавляйтеся від них. Адже зіпсована їжа призводить до отруєнь. Нестачу вітамінів гризунам може поповнити пророщений овес
Рибки акваріумні. Взимку для них особливо важливо збільшити світловий день. Бажано – на 3-4 години. Не допускайте різких перепадів температур. Якщо в акваріумі температура води стала знижуватися, то її можна підвищити за допомогою спеціальних обігрівачів. Не забувайте вчасно чистити акваріум і відлучати малюків.
Пернаті. На зиму пернаті відчувають нестачу вітамінів і починають линяти. Необхідно збільшити світловий день за допомогою лампи.
Сподіваємося, що з цієї статті Ви дізналися, як домашні тварини готуються до зими.