Розповідь про голуба

розповідь про голуба для дітей Природознавство

Розповідь про голубів для дітей допоможе дізнатися головну інформацію про цих птахів. Коротку розповідь про голуба можна доповнити цікавими фактами про цих птахів.

Розповідь про голуба

Голуб – це птах, який живе в безпосередній близькості від людини протягом багатьох тисячоліть. Існує понад 300 різних видів голубів, яких можна зустріти у всьому світі (крім пустелі Сахара, Антарктиди та Арктики).

Голуби населяють лісові масиви, тропічні ліси, луки, савани, скелясті райони і навіть пустелі. Крім великої кількості голубів у дикій природі, сотні тисяч голубів живуть у неволі. Цих птахів часто тримають як домашніх тварин через їхню красу та інтелект. Голуби використовувалися як листоноші під час Першої та Другої світових воєн. Вони врятували багато життів.

голубРозмір голуба залежить від виду. Довжина тіла дорослої особини в середньому досягає 40-50 см, а вага ваги 265-380 г.
Голуби можуть мати тьмяне або яскраве оперення, залежно від довкілля та типу харчування. Найпоширеніший вид голуба (мешкає у містах) має сіре оперення.

У середньому у голуба на тілі 10 000 пір’я.

У голубів сильні м’язи, які використовуються для польоту. Голуби можуть літати зі швидкістю від 50 км/година. Найшвидший із відомих голубів зумів розвинути швидкість 148,06 км/год. Вони можуть літати на висоті 1800 метрів.

Голуби можуть рухати крилами десять разів на секунду і підтримувати частоту серцевих скорочень 600 разів на хвилину протягом 16 годин.

Голуби – рослинноїдні птахи. Їх раціон складається з насіння, фруктів та різних рослин.

голуб описГолуби дуже розумні тварини. Вони вміють пізнавати себе в дзеркалі, знаходити однакових людей на двох різних картинках і пізнавати всі літери алфавіту.

Голуби мають винятковий зір і здатність ідентифікувати об’єкти на відстані 3 км.

Голуби мають дуже чутливий слух. Вони здатні виявляти віддалені шторми, землетруси та виверження вулканів.

Голуби – соціальні тварини, які живуть групами (зграями), що складаються з 20-30 особин. Вони створюють одну пару на все життя. Пара голубів може насиджувати до 8 виводків на рік при достатку корму.

Самка відкладає 2 яйця, які вилуплюються через 18 днів інкубації. Молоді птахи залежать від батьків протягом двох місяців життя. Двоє батьки піклуються про пташенят і годують їх “пташиним молоком”, що виробляється в зобі.

Голуби можуть жити до 15 років, але в дикій природі їхнє життя триває від 3 до 5 років.

Оцініть статтю
Додати коментар