Найбільший звір України

Який найбільший звір України? Таке запитання може зацікавити багатьох людей і цю інформацію має знати кожен.

Найбільший звір України

Бурий ведмідь – найбільший звір України. Маса окремих тварин сягає 450 кг . Звичайно зустрічаються дорослі тварини масою 100-200 кг.

Зиму ведмеді зазвичай проводять в сплячці в себе в барлозі. Коли ведмідь взимку вилазить з барлоги, значить його щось потурбувало, тоді всі його органи починають працювати дуже активно, тому він швидко худне і потребує їжі. Він починає шукати харчі, в народі такого ведмедя прозвали «шатуном». Шатуни доволі таки безпечні звірі, так як вони голодні та нервові.

В пошуках їжі, зваблений запахом їжі, він часто заходить на станції лісорубів, інколи робить спроби вполювати лося, оленя чи іншу тварину. Прийнято вважати, що для зимового сну ведмідь вибирає місце найбільш глухе, віддалене від людей. Це не завжди так.

Ведмеді часто влаштовують барліг поблизу доріг, на вирубках, в інших місцях, які часто відвідуються людиною. Перед заляганням в барліг, ведмідь збирає для підстилки мох, траву, скручує це все, а потім, задкуючи, затягує в барліг. Місця, де був видертий мох, добре виділяються на ґрунті, і викривають тим самим місцезнаходження барлоги. Частіше за все ведмідь лягає під  стовбуром поваленого дерева, біля кореня, інколи викопує земляний барліг, а в гірській місцевості використовує печери та нагромадження каміння.

Отже, бурий ведмідь – найбільший звір України. Свою розповідь Ви можете доповнити цікавими фактами про ведмедя.

Сподіваємось, Ви прочитали достатньо корисної інформації та знайшли відповіді на свої запитання. 

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: Біологія

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *