Незвичайні професії

У нашому світі дуже багато різноманітних професій. Деякі з них досить цікаві. Ось самі незвичайні професії.

Незвичайні професії

1. Шоколадний інженер. Якщо ви шоколадний інженер це не означає що ви не будете возитися з важкими інструментами, а тільки будете розробляти і робити шоколадки. Робота шоколадного інженера полягає в тому, щоб створити широкий асортимент смачних шоколадних рецептів. Що може бути краще, одночасно пробувати і придумувати такі солодощі.

2. Доглядач острова. Цей екзотичний вид роботи має свої власні вимоги, які включають в себе, дослідження острова, крім того доглядач (або так скажемо сторож острова) повинен мати навички садівництва, навички спілкування, навички управління і, насамперед, авантюрне ставлення до природи. Кожен острів у світі унікальний, тому вимоги можуть і відрізняться. В даний час багато приватних власників островів наймають доглядачів, щоб ті дбали про їх острови.

3. Дегустатор чаю. Ця робота є однією із спеціалізованих професій в чайній промисловості. Звичайна людина, ймовірно, не будемо розуміти різницю в смаку, але ці фахівці з їх гострими смаковими рецепторами не тільки визначать вид аромату, а й склад.

4. Мисливці за жуйками (або чистильники жуйок). Кожен з нас напевно прилипав до жуйки на вулиці, в школі або в парку на лавках або де небудь ще. І хто ж буде видаляти прилиплі або залишені жуйки в тих місцях ? Як ви вже здогадалися люди так звані «мисливці за жуйками».

5. Дегустатор віскі. Вам будуть платити за дегустацію віскі і виявлення його якості. Дегустатор повинен відбирати кращі сорти віскі (щоб братися за цю роботу потрібно мати здорову печінку).

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про людину

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *