Твір “Що б я зробив, якби в мене були чарівні окуляри”

Твір що б я зробив якби в мене були чарівні окуляри Твори з укр. літ.

Написати твір на тему «Що б я зробив, якби в мене були чарівні окуляри» за твором Всеволода Нестайка допоможе приклад.

ЩОБ Я ЗРОБИВ, ЯКБИ В МЕНЕ БУЛИ ЧАРІВНІ ОКУЛЯРИ?

Повість-казка В. З. Нестайка « Чарівні окуляри» справила на мене велике враження. Автор змалював пригоди  Василя Богданця та Романа Черняка, які були можливі завдяки чарівним окулярам і лише тоді, коли чиняться добрі справи. Хотілося швидше прочитати кожну наступну сторінку, щоб дізнатися, як  же хлопці вправляться із черговим викликом. Особливо  цікаво було спостерігати за тим, як обирають хлопці між можливістю мати цікаві пригоди та необхідністю допомогти Любі, сліпій сестричці Ритки. Розмірковуючи над можливим рішенням хлопців, я й сам подумав: а щоб я зробив, якби в мене були чарівні окуляри?

Фантазія уже розгортала крила, щоб перенести мене у найзагадковіший куточок світового океану, але … згадалося бліде обличчя мого однокласника Славка. Він уже кілька місяців не відвідує школу, бо дуже хворіє. Спілкуватися з ним ми можемо лише за допомогою телефона чи комп’ютера, бо лікарі не дозволяють його відвідувати. Найпростіша інфекція може дуже зашкодити Славкові.

Ось вона відповідь на питання! Коли б у мене були чарівні окуляри, я б обов’язково передав би їх найталановитішим лікарям світу, щоб вони  змогли зрозуміти причину виникнення людських хвороб та знайшли універсальні ліки від хвороб. Тоді діти будуть щасливими. А щасливі люди зможуть творити дива і без чарівних окулярів. Справді, зможуть…, бо щоб творити чудеса , просто треба мати щиру душу і добре серце , а найголовніше – вірних друзів.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар