Твір “Кожна пригода -до мужності дорога” 

Кожна пригода - до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе Твори з укр. літ.

Написати твір на тему: “Кожна пригода – до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе” допоможе приклад, викладений нижче.

Твір “Кожна пригода – до мужності дорога, а мрія у кожного в серці живе”

У школі за останній час я прочитала твори, які мені дуже сподобалися своїм повчальним сюжетом. Деякі з них вчать цінувати дружбу, деякі вчать бути сміливими, а деякі вірити в диво.

Герої твору «Тореадори з Васюківки» Ява і Павлуша не могли і дня прожити без витівок та розваг. Але завдяки підтримці один одного вони  долали всі труднощі.

А друзі з твору Ярослава Стельмаха завдяки своїй допитливості та сміливості змогли дізнатися багато нового про світ тварин. Вони провели незабутні канікули в селі. І навіть подякували за розіграш Василю, адже без нього вони б не прочитали стільки книг та не захопилися б зоологією. Пригоди хлопців на літніх канікулах ще більше зміцнили їх дружбу, зробили їх сміливіше та рішучіше.

Не менш цікавим та повчальним твором є твір про ТТБ. У цьому дивовижному творі розповідається про хлопчика який на початку твору всього боявся. Але після вступу до ТТБ він почав змінюватися у кращу сторону. Він зміг подолати свої страхи та врятував світ від прибульців-синьомордиків.

На прикладі останнього твору “Англел Золоте Волосся” можна дізнатися наскільки важливо вірити у диво та змінюватись. Після подорожі з ангелом у минуле героїня захопилася історією та архітектурою, почала краще вчитися. Лише після того як вона повірила у диво її братик, якому була потрібно дороговартісна операція, одужав і тепер міг ходити.

Отож, ці твори дуже різні, але кожен з них дає читачам важливі уроки життя. Вони вчать вірити у дива, не боятися нового та йти до своєї мрії.

Оцініть статтю
Додати коментар