«Оборона Буші» аналіз

В основу повісті «Оборона Буші» покладено реальні події, що відбувалися в 1654 році біля подільського містечка-фортеці Буші, жителям якого необхідно було затримати просування на схід польської армії, щоб дати можливість війську Хмельницького дочекатися підмоги. Письменник подорожував Поділлям і зупинявся в цьому містечку, бачив руїни фортеці. Очевидно, історія оборони Буші справила на нього надзвичайне враження, що стало причиною написання повісті. А для кращого розуміння аналіз повісті «Оборона Буші» просто необхідний.

 «Оборона Буші» аналіз 

Повість «Оборона Буші» пройнята ідеєю гуманізму, засудження братовбивчої війни; автор утверджує такі основоположні цінності, як любов до рідного краю, вірність своїй вітчизні, засудження зради.

«Оборона Буші» жанр : історико-пригодницька романтична повість.

Ідея »Оборона Буші»: засудження братовбивчої війни, зради, услвлення любові до рідного краю, вірності вітчизні,

«Оборона Буші» тема: зображення героїчної оборони містечка-фортеці з метою затримки просування польської армії і надання можливості Богдану Хмельницькому дочекатися підмоги.

«Оборона Буші» головна думка: героїзм та здатність до самопожертви заради рідного міста.

«Оборона Буші» проблематика твору

У творі порушуються важливі проблеми — війни і миру, порозуміння українського та польського народів, соціальної справедливості. У романтичному дусі змальоване кохання сотниківни Орисі, яка очолила оборону Буші, і польського князя Антося, який хотів миру й злагоди між їхніми народами та людьми різних віросповідань.

Старицький «Оборона Буші» аналіз твору можна доповнювати ще багатьма деталями, тому якщо ви володієте корисною інформацією вказуйте її в коментарях.

Автор: J. G. (Джей Джи) У рубриці: 10 клас
Коментарі:
  1. 3 года ago
  2. 2 года ago

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *