Різниця між гостинка та малосімейка

Необхідність в житловій площі мають всі. І нерідко виникає питання про те, яку краще зняти або купити квартиру. Величезний вибір нерухомості на ринку може привести непідготовленого жителя міста до великих сумнівів. Особливо, коли мова йде про такі поняття, як гостинка або малосімейка, які мають практично однакову вартість і розміри, а також не повністю зрозуміло чим відрізняється гостинка від малосімейки.

Гостинка і малосімейка визначення

Гостинка — це житлова площа квартирного типу, що має розміри від 12 до 20 кв.м. Вона має лише дві кімнати — житлову і санвузол. Дозволяє розміщуватися сім’ї з двох чоловік, іноді з дитиною.

Малосімейка — це повноцінна квартира, що має кухню, кімнату і санвузол з ванною. Розміри такої житлоплощі становлять від 16 до 26 кв.м. У малосімейці є можливість встановлювати додаткові перегородки, якщо планується додаткова кімната для дитини.

Різниця між гостинка та малосімейка

Порівняння гостинки і малосімейки:

Гостинка в більшості випадків не має кухні. Максимум там можна встановити мийку. Особливо це стосується невеликих приміщень, які складаються з санвузла розміром близько 2-3 квадратів і кімнати в 9 квадратів. У такій квартирі не буває ванної кімнати. Якщо ж дозволяють розміри, то в планування включають поєднаний з туалетом душ або сидячу ванну. У малосімейці обов’язково є окрема кухня, нехай невеликий закуток, але все ж кімната. Ванна кімната теж поєднана з санвузлом, але при плануванні на неї залишають пару квадратних метрів.

Малосімейка сама по собі більше в розмірах. Хоча можна знайти і велику гостинку, в якій господарі зробили окрему кімнату для кухні, забравши цей простір від житлового приміщення. У малосімейках присутня невелика прихожа, чим не може похвалитися гостинка.

Вартість гостинка трохи менше, ніж малосімейки. Але значення має і кількість квадратних метрів. У кожному разі, зняти або купити гостинку зараз дешевше. Та й вибору на порядок більше. Малосімейки стали перебудовувати і видавати за звичайні квартири, а з гостинкою такого обману не вийде.

Гостинки зараз залишилися у віддалених районах в старих будинках. За рахунок цього жити на перших поверхах стає проблематично через велику вогкості в підвалах. Часто в квартирі виникає цвіль і живуть комахи, що усунути своїми силами практично неможливо. А тонкі стіни іноді не приховують, що діється у сусідів.

Гостинку набувають переважно молоді люди для тимчасового користування. У них немає необхідності щодня готувати їжу і прати білизну. Малосімейка дозволяє жити невеликій сім’ї і навіть встановлювати велику побутову техніку. У гостинку підійдуть тільки компактні меблі в мінімальному наборі.

Таким чином відмінність гостинки від малосімейки полягає в наступному:

  1. Гостинка менше за розмірами.
  2. У ній немає окремої кухні, а іноді і ванною.
  3. Малосімейка має невелике приміщення для кухні та ванної кімнати.
  4. У малосімейки є можливість встановити перегородку для створення додаткової кімнати.
  5. Гостинку підібрати простіше і швидше за рахунок більшого вибору.
  6. Гостинка дешевше, іноді на значну суму.
  7. Гостинка може мати підвищену вологість через сирий підвал в будинку.
  8. Гостинка призначена для молодих людей, яким потрібна житлоплоща для нічлігу.
  9. Малосімейка підходить для повноцінного житла невеликої сім’ї 3-4 чоловік.
  10. У малосімейку можна встановлювати велику побутову техніку і стандартні меблі .

Автор: Гнатюк У рубриці: Нерухомість

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *