Розповідь про Ніну Матвієнко

Твори з укр мови

Розповідь про Ніну Матвієнко для дітей допоможе дізнатися про життя та творчість української співачки. Цікаві факти про Ніну Матвієнко допоможуть розширити повідомлення.

Розповідь про Ніну Матвієнко

«Український соловейко» – так одного разу про народну артистку сказав Дмитро Гнатюк. Справді, голосу Ніни Митрофанівни Матвієнко може позаздрити кожен. Ніжний, таємничий, магічний, але з нотками тужливості тембр. Це все про неї, про українську птаху.

Ніна Митрофанівна родом із Житомирщини. Вона народилася п’ятою дитиною у величезній багатодітній родині. Та це не завадило дівчинці стати символом усього українського народу. Ніна Матвієнко прославила Україну закордоном. Їй стоячи аплодували Польща, Чехія, Канада, США. А колеги з Нью-Йоркського театру La Mama E.T.C були в захваті від неперевершеної гри артистки.

Співачка має досить оригінальний фольклорний тембр. Тому акапельне виконання ніби ковток свіжого повітря в спекотну погоду. Він виникає поступово й торкається кожної частинки душі та серця. Творчість Ніни Митрофанівни сягає глибини історії. Звучить в обрядових та ліричних піснях. І кожна з них давно стала народною. На відміну від попсових виконавців артистка співає не вустами, а душею, серцем. Вона проживає кожну пісню, ніби вперше.

Ніна Митрофанівна Матвієнко – це справжній символ українського народу. Кажуть, що кожна нація має свого пророка. І такий пророк у нас є, зі своїм неповторним голосом. А її голос впізнає вся Україна.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. Микола

    норм от двойки спасмо

    Відповіcти