Цікаві факти про космонавтів

Чи знаєте ви щось цікаве про космонавтів? Цікава інформація про космонавтів для дітей і дорослих зібрана в цій статті.

Цікаві факти про космонавтів

1. У всьому світі більше 500 чоловік (космонавтів) вже побували в космосі.

2. У космосі космонавти можуть рости вище, через відсутність гравітації.

3. Космонавти можуть провести багато часу в космосі. Максимальне проведений час в космосі було 2 роки і 73 днів.

4. У космосі, неможливо дихати, тому, скафандри космонавтів оснащені киснем, який допомагає їм дихати, коли вони працюють за межами космічного корабля.

5. Космонавти можуть робити свої маленькі потреби під час носіння скафандрів за межами космічного корабля. Їх одяг максимально вбирає вологу до двох літрів.

6. Що сплять космонавти?Космонавти сплять на двоярусних ліжках або у спальних мішках. Ал , ці двоярусні ліжка повинні бути оснащені пряжками щоб космонавти могли пристебнутися. В іншому випадку, вони можуть літати навколо корабля під час сну.

7. Що їдять космонавти? Космонавти зазвичай їдять м’ясо, макарони, фрукти і прохолодні напої. Космонавти повинні з’їсти будь-які свіжі овочі або фрукти протягом двох днів після запуску корабля, так як вони швидко псується, тому більшість фруктів сушать. Будь-яке м’ясо повинно бути термічно оброблене, для знищення бактерії, які можуть зіпсувати їжу. Деякі продукти, такі як хліб, не допускаються в космосі, так як крихти потрапляють в очі або ушкоджують устаткування. Замість цього їм дають коржі.

8. У той час коли космонавти активно не працюють, вони можуть читати книги, дивитися фільми, або поговорити з родиною і друзями із Землі. Вони можуть навіть використовувати велотренажер (вони повинні робити багато вправ, щоб залишатися здоровими).

9. У космосі немає вітру і дощу, тому сліди космонавта залишені на Місяці, будуть залишатися там мільйони років.

Цікавинки про космонавтів, цікаві відомості про космонавтів ви можете розширити через форму коментарів.

Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві факти про людину

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *