Яка різниця між ВАЗ 2103 та ВАЗ 2106

Автомобілі ВАЗ -2103 і 2106 , в простолюдді звані « трійкою » і « шісткою » , мають дуже багато подібностей , через які багато людей не можуть знайти між двома моделями різниці. Дійсно , обидва автомобілі зовні схожі один на одного , і відмінності по частині особливості кузова мінімальні. Але справжні автолюбителі можуть запросто призвести багато ознак відмінності між « трійкою » і « шісткою » , і в цій статті відмінності побачите і ви , шановні читачі.

Відмінність (різниця) ВАЗ -2103 від ВАЗ -2106 полягає в наступному:

Різний обсяг двигуна. Як наслідок , різна швидкість (вона вище у шостої моделі ) і прискорення ( у «трійки » краще розгін ) .
У ВАЗ -2106 відбулися зміни в дизайні передніх фар. Плюс використовувався інший матеріал для решітки радіатора — пластик.
Зовнішні відмінності можна побачити в дизайні задніх ліхтарів.
Відсутність у «трійки » аварійної сигналізації , яка встановлювалася окремо . У « шістці » цей недолік був усунутий.

ВАЗ -2103

Цей автомобіль випускався на Волзькому автозаводі дванадцять років , в період з 1972 по 1984 рік. ВАЗ займався його розробкою разом з італійською фірмою Fiat , і « трійка » була розроблена саме на базі однієї з моделей італійського виробника. У сімдесяті роки ВАЗ -2103 викликав справжній фурор серед радянських автомобілістів — машина могла розігнатися до 100 км / год за сімнадцять секунд. Його сміливо порівнювали з європейськими автомобілями , а серед радянських моделей « трійка » була самим динамічною машиною. За 12 років було випущено близько 1 300 000 моделей , головна відмінність яких — високий комфорт і надійність. Потім на зміну ВАЗ -2103 прийшла більш сучасна модель — ВАЗ -2106.

ВАЗ -2106

Ця модель була покликана замінити ВАЗ -2103 , хоча не сказати , що зміни в кузові і технічних характеристиках автомобілів були дуже серйозні . « Шістка » також користувалася великим успіхом серед російських автомобілістів , і лише в 2006 році виникла необхідність зняти модель з виробництва. Залежно від серії автомобілі оснащувалися чотирьох — і п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. Задньопривідний автомобіль ВАЗ -2106 міг розвинути швидкість до 150 км / год, при цьому зберігався підвищений комфорт для водія і пасажирів. Модель здебільшого купувалася небагатими людьми ( середній клас ) з причини невисокої вартості.

Порівняння ВАЗ -2103 і ВАЗ -2106

Не можна сказати , що прийшла на зміну ВАЗ -2103 модель ВАЗ -2106 була зовсім іншою. Аж ніяк . Зміни виявилися мінімальними , хоча ознак відмінності можна нарахувати досить багато. Отже, в чому ж різниця між ВАЗ -2103 і ВАЗ -2106 :

Стандартна модель ВАЗ -2103 мала об’єм двигуна 1,5 літра , у той час як ВАЗ — 2106 — 1,6 . Тому максимальна швидкість « шістці » була трохи вище , але при цьому розгін у «трійки » був трохи краще.
Що стосується відмінностей у кузові , то тут кинуться в очі передні фари і грати радіатора. Дизайн передніх фар у ВАЗ -2106 зазнав незначних змін : він став більш суворим , плюс відстань між двома фарами однієї пари стало трохи більше. А ось решітка радіатора «шістки » ( пізніші моделі ) була зроблена з пластику , у той час як ВАЗ -2103 мав металеву решітку .
Задні ліхтарі ВАЗ -2103 відрізнялися дуже простеньким і нехитрим дизайном , і посередині можна було помітити невелику роздільну смужку. А от дизайн задніх ліхтарів ВАЗ -2106 став удосконаленим , і розділової смужки не було видно.
У ВАЗ -2103 не було кнопки аварійної сигналізації . Її можна було встановлювати окремо . А ось на ВАЗ -2106 вона вже була присутня.

Автор: Гнатюк У рубриці: Авто та транспорт

Додати коментар

Відповісти

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *