“Ангел золоте волосся” аудіокнига (скорочено)

Ангел золоте волосся аудіокнига (скорочено) Українські книги

Зірка Мензатюк “Ангел золоте волосся” аудіокнига скорочено слухати варто, щоб дізнатися про те, який вплив має віра в чудо на життя.

Аудіокнига “Ангел золоте волосся” скорочено

Аудіо “Ангел золоте волосся” слухати скорочено можна у відео, яке доповнюють картинки, ілюстрації до твору, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Слухати “Ангел золоте волосся”:

“Ангел золоте волосся” про що розповідає?

“Ангел золоте волосся” – це твір, що захоплює з перших рядків. Головна героїня, звичайна дівчинка на ім’я Галя, живе у Пущі-Водиці (неподалік Києва) та відвідує 4-й клас. Її життя здається не дуже відрізняються від інших, але все змінюється, коли її братик взимку на ковзанці зламав ногу. Він три місяці знаходиться в лікарні, мама постійно сумна та заплакана. А лікарі кажуть, що Степанчикові (так звали братика) потрібна дороговартісна операція. Батьки не знають де взяти гроші, вони готові навіть продати квартиру аби вилікувати сина. Галя намагається не засмучувати батьків, старається гарно вчитися, допомагає з домашніми справами, готує вечерю. Дівчинка навіть готова сама працювати (мити скло автівок) та жебракувати аби зібрати гроші на операцію.

Та одного дня стається неймовірне – Галя бачить ангела з золотим волоссям, який переносить її у минуле. Вона опиняється у Києві у часи будівництва Києво-Печерської лаври, де зустрічає іконописця Алимпія. Ця подорож в минуле дає Галі силу та віру в те, що неможливе стає можливим. Вона бачить чудеса в храмі, бачить хворого Алимпія, та те як замість нього ікону завершує Ангел.

Повернувшись у сучасний час, Галя виявляє, що ангел не лише показав їй минуле, а й допоміг її братику одужати. Завдяки ангелу її братик одужав і тепер операція йому не потрібна.

Ця історія нагадує нам, що завжди потрібно вірити в краще. Тому рекомендуємо прочитати її повністю, або послухати хоча б скорочено.

"Ангел золоте волосся" тести з відповідями
Тести до твору "Ангел золоте волосся" Зірки Мензатюк з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.
Оцініть статтю
Додати коментар