Чого навчає твір “Ангел золоте волосся”?

Чого навчає твір Ангел золоте волосся Твори з укр. літ.

Чому вчить нас твір “Ангел золоте волосся” Зірки Мензатюк? Повчальний сенс повісті про чудеса та віру в добро зрозумілий багатьом читачам. Пропонуємо написати твір про те, чого навчає читачів повість.

Чого навчає повість “Ангел золоте волосся”?

Твір “Ангел золоте волосся” – це сучасна повість української письменниці Зірки Мензатюк. Цей твір варто прочитати кожному, хто шукає в книжках не лише розваги, але й важливі життєві уроки.

Ця повість вчить нас цінувати родинні зв’язки та вірити в дива, вчить бути милосердними та допомагати оточуючим. Письменниця показує, що добро завжди перемагає, що навіть у найскладніших ситуаціях варто вірити в чудо.  Також цей твір показує наскільки важливо не тільки мріяти, а й діяти, щоб зробити світ кращим.

Головна героїня, дівчинка Галя, навчалася у 4-Б.  Її батьки зіткнулися з фінансовими труднощами, намагаючись зібрати кошти на операцію для її меншого брата. У такий складний час для неї та її родини вона бачить Ангела золоте волосся, від якого дізнається багато нового, та завдяки якому опиняється у стародавньому Києві. Галя бачить будівництво Києво-Печерської Лаври, відвідує майстерню іконописця Алимпія. Завдяки Ангелу вона розуміє, наскільки важливо вірити в дива, що людина може були щаслива, лише якщо займається улюбленою справою.

Автор – Гнатюк Юлія

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Ангел золоте волосся" тести з відповідями
Тести до твору "Ангел золоте волосся" Зірки Мензатюк з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.
Оцініть статтю
Додати коментар