Мої враження від твору “Ангел золоте волосся”

Мої враження від твору Ангел золоте волосся Твори з укр. літ.

Твір на тему: “Мої враження від твору “Ангел золоте волосся” допоможе написати відгук на повість Зірки Мензатюк, розповісти чим сподобався твір, чим вразив, чим не сподобався.

Мої враження від твору “Ангел золоте волосся”

Твір Зірки Мензатюк “Ангел золоте волосся” вразив мене своїм цікавим та чарівним сюжетом, магією і теплом.

Описуючи життя головної героїні Галі, письменниця змогла розкрити не лише внутрішній світ, а й важливість сімейних зв’язків та взаємопідтримки. У родині дівчинки трапилося нещастя, її братик зламав ногу і родині потрібні були великі кошти на операцію. Дівчинці було складно у школі, не вистачало уваги батьків, відпочинку, але вона як могла допомагала батькам. Галя готувала їсти, прибирала, навіть намагалася заробити гроші на операцію. Їй було шкода і хворого братика, і втомлену та заплакану маму.

У такий важкий момент Галя зустріла ангела, з яким перенеслася у далеке минуле. Вона опинилася у Києві, коли там відбувалося будівництво Києво-Печерської лаври, коли ще був малим відомий іконописець Алимпій. Опис Києво-Печерської лаври та Успенського собору мені дуже сподобався, я навіть змогла відчути атмосферу стародавньої столиці. Та особливо мене вразив Алимпій, який уже з дитинства був готовий на все аби малювати, який мав неймовірний талант.

Ангел золоте волосся став помічником Галі у складних життєвих випробуваннях. Його доброта і мудрість допомогли Галі зрозуміти, що головне у житті займатися улюбленою справою, що людина завжди має вірити в добро. Завдяки йому її братик одужав і Галя була неймовірно щаслива.

Ця історія нагадує нам, що в житті є місце чудесам, які можуть здійснитися, якщо вірити у них і не втрачати надію.

Автор – Гнатюк Юлія

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Ангел золоте волосся" тести з відповідями
Тести до твору "Ангел золоте волосся" Зірки Мензатюк з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.
Оцініть статтю
Додати коментар