Характеристика Галі “Ангел золоте волосся”

ангел золоте волосся характеристика галі 6 клас

“Ангел золоте волосся” характеристика Галі допоможе розкрити образ головної героїні, визначити її риси характеру. Цитати до образу Галі допоможуть підготувати її портрет.

Характеристика Галі з твору “Ангел золоте волосся”

Галя Супрун – головна героїня твору “Ангел золоте волосся” Зірки Мензатюк. Вона звичайна дівчинка, яка вчиться у 4Б класі.  Вона любить та поважає своїх батьків та меншого братика Степанчика, якого жартома називає Стаканчик. Їй не подобається своє ім’я, не подобається коли її сварять через оцінки, їі складно спідкуватися з однолітками. Галі дуже шкода братика, який уже останні три місяці був у лікарні через те, що на ковзанці зламав ніжку. Вона готова допмогати батькам, які сумують через стан сина. Дівчинка допомагає батькам із хатніми справами та шукає способи підробітку, щоб зібрати гроші йому на операцію.

Одного разу вона побачила ангела, який представився їй Ангелом Золоте Волосся і переніс Галю в минуле. Вона опинилася у Києві під час будівництва Києво-Печерської лаври, побачила Алимпія, який був відомим іконописцем. , Галя захоплюється тим, що бачить, і дізнається про історію свого міста.

Завдяки допомозі Ангела менший братик Галі одужує і життя Галі налагоджується. Завдяки Ангелу вона зрозуміла, що найголовніше в житті вірити в диво та займатися улюбеною справою.

Риси характеру Галі: чуйна, добра, дуже любить батьків та братика, допитлива, багато читає, цікавиться історією міста, країни.

“Ангел золоте волосся” цитатна характеристика Галі

«Галя сиділа, не зводячи з гостя своїх ясно-карих очей».

«…проста дівчинка і навіть не відмінниця Галинка Супрун із 4- Б класу».

“Вона верталася з лікарні, світу білого не бачачи, така туга її обступила”

«… В нашому класі росте майбутній історик. Або , можливо, мистецтвознавець».

«Хоч Галя не відмінниця і взагалі непримітна учениця…»

« Тепер Галя мудріша, − більше жодній живій душі вона не обмовиться про ангела.»

“Паскудно вдома, бо батьки сварять Галю за ті зауваження, записані в щоденнику, за погані оцінки й ще багато за що. Паскудно влітку на канікулах, тому що жодного разу Галя нікуди не поїхала…”

“Ніби батьки не могли назвати її інакше. Сабіна, чи Аліна, чи Карина, чи Ісанна, чи ще якимсь модним іменем, як інших дівчаток. “

“Щойно Галя збагнула, що перед нею ангел, як десь глибоко в грудях замріло потаємне зухвале, безглузде бажання, у якому вона не хотіла собі зізнатися, проте воно муляло, мов камінець під п’ятою. Їй хотілося… дива. Бодай маленького, але справжнього, неземного, чогось такого, що тільки ангели вміють.”

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

"Ангел золоте волосся" тести з відповідями
Тести до твору "Ангел золоте волосся" Зірки Мензатюк з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.
Оцініть статтю
Додати коментар