Аудіокнига “За сестрою” (скорочено)

за сестрою аудіокнига скорочено Українські книги

Аудіокнига “За сестрою” скорочено слухати онлайн варто, щоб згадати про головні події твору Андрія Чайковського, який створений на основі реальних історичних матеріалів про напад татарів на українські землі. Ця повість була написана в 1907 році

“За сестрою” аудіокнига скорочено

Аудіо “За сестрою” подане у відео. Його доповнюють картинки, іллюстрації до твору Яновського, які допомагають краще запам’ятати зміст.

Про що твір “За сестрою”?

Твір описує важкі часи на українських землях, коли татаро-турецькі загарбники нападали на наші міста та села, все спалювали, а людей забирали в полон. Тоді лише козаки ставали на захист своєї землі.

Головний герой твору – хлопчик Павлусь, який жив у селі Спасівка з дідом, матмою та сестрою Ганнусею. На через набіг татар Павлусь усе втратив. Його рідних було вбито, а сестру татари забрали в полон. Та Павлусь не зневірився, він відправився у далеку дорогу, щоб врятувати її.

Хлопець пройшов через перешкоди та проблеми, але все ж дістався до Криму. Його продавали, примушували важко працювати, карали, але він не втратив віру в себе, ще й допомагав іншим у скруті.

На щастя, Павлусь зміг звільнити свою сестру. Девлет-ґірей навіть дав сміливцю та його сестрі охоронну грамоту.

Тести до твору "За сестрою"
Пройти тест до твору Чайковського "За сестрою" варто, щоб зрозуміти наскільки добре ти розумієш тему та пам'ятаєш сюжет героїчної повісті.
Оцініть статтю
Додати коментар