Чого навчає твір «Митькозавр з Юрківки»?

Чого навчає твір Митькозавр з Юрківки 6 клас

Твір на тему “Чого навчила мене повість “Митькозавр з Юрківки” написати досить просто, адже цей твір цікавий та зрозумілий.

Чого навчає твір «Митькозавр з Юрківки»?

Дитинство – найщасливіший та найбезтурботніший час в нашому житті. Час, коли окрім товаришів та пригод нічого не цікавить. Про таке життя двох найкращих друзів написав Ярослав Стельмах у своєму творі «Митькозавр з Юрківки..».

Повість Ярослава Стельмаха “Митькозавр з Юрківки” навчила мене мужності та винахідливості, чемності та доброті. Автор закликає нас бути відданими друзями та не зупинятися перед труднощами, які трапляються на шляху. Вчить бути наполегливими та досягати поставлених цілей, берегти та насолоджуватися природою, на яку ми часто не звертаємо уваги. Також не забувати, що обман до добра не доводить, а правда стане явною. Та найголовніше, Я.Стельмах показує наскільки важливо бути справжньою людиною і допомагати, тим, хто цього потребує.

Головні герої твору Митько та Сергій, закінчивши п’ятий клас, відправились до бабусі в Юрківку, де на них чекав пляж, курінь та озеро, де можна цілісінькими днями відпочивати та розважатися.

Митько та Сергій маючи розвинену фантазію, вирішили дослідити чи існує насправді невідоме створіння в озері, про яке їм розповів одноліток. Ніщо не могло їх зупинити, вони хотіли докопатися до істини, тяжко працювали та навіть ризикували своїми життями. Тяга до пригод та пізнання світу керувала ними. Друзі підтримували один одного в складних ситуаціях, не звертаючи уваги на будь-які небезпеки.

Не дивлячись ні на що, друзі без роздумів кинулись рятувати свого ворога від вірної смерті, хоч той їх і обманув. Так брехня була викрита, а справедливість взяла верх. Але попри все друзі були раді, адже їхні літні канікули були сповнені пригод та розваг.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар