Чому треба берегти й шанувати рідну мову? твір

Чому треба берегти й шанувати рідну мову? твір Твір-роздум

Чи задумувались ви чому потрібно шанувати рідну мову та як зберегти українську мову? Це питання для багатьох здається неважливим, але це страшна помилка. Твір “Чому треба знати рідну мову” показує важливість мови та її збереження.

Твір “Чому слід шанувати рідну мову?”

Мова — це важлива складова культури українців, яка єднає наш народ в націю. Не буде мови — не буде України та нашого народу! Кожному варто запам’ятати, що мова це те, що нам українцям треба захищати і оберігати від засмічення, суржикового викривлення. Адже, стан літературної мови – то ступінь культурного розвитку народу.

Наша мова – це не лише засіб спілкування, це частина нашої культури, історії. Це наше минуле і майбутнє. Мова покликана все фіксувати, зберігати в просторі й часі, передавати від покоління до поколiння. Українці багато століть боролися не лише за незалежність, а й за збереження рідної мови. Наші предки розуміли, що мова – це скарб, який треба берегти та шанувати.

Сьогодні вже кожен з нас розуміє, що рідну мову потрібно знати, пишатися її багатством і милозвучністю. Українську мову варто берегти, адже ми тим самим оберігаємо власну національну культуру і духовність. Кожна людина має зрозуміти: не шануючи рідної мови, забуваючи кроки історії, українці перестануть бути українцями.

Багато вчених уже доводили, що якщо мова популяризується та розвивається, разом з нею утверджується нація. Мова дарує нам відчуття єдності з земляками, відчуття гордості за рідну країну.

Мова – неначе клей, що поєднує всіх та формує фундамент єдиної нації. Якби мова не мала значення, то радянсько-російський уряд би не забороняв її 134 рази за останні кілька століть. Якби мова не мала значення, то радянський уряд не знищував би українських письменників та інтелігенцію. Якби мова не мала значення, то армія окупантів не знайшла б тих, кого захищати в Україні!

Мова завжди мала та матиме значення! Українська мова є запорукою миру й свободи для нашої держави!

Оцініть статтю
Додати коментар