Есе: «Усе в наших руках, тому їх не можна опускати»

Усе в наших руках, тому їх не можна опускати Твір-роздум

Есе на тему: «Усе в наших руках, тому їх не можна опускати» написати допоможе приклад твору про те, що наше майбутнє в наших руках, що кожен сам творець своєї долі.

«Усе в наших руках, тому їх не можна опускати»

Людина – творець свого життя та майбутнього. Сумніваючись у своїх силах, ми обмежуємо себе та не даємо самореалізуватися. Якби видатні митці, прислуховувались до думок інших, здавалися після першого ж промаху, то людство б жило по-іншому. Саме наполегливість, систематичність, відданість справі та бажання змін є рушійною силою у розвитку. Цей принцип можна використати і у формуванні державності чи у її збереженні.

З давніх-давен українці зазнавали поневолення та гніту з боку країн-сусідів чи від власних панів. Однак ніщо не може зломити нестримного бажання жити у власній суверенній, незалежній країні та дихати на повні груди, вдихаючи гірське повітря Карпат чи відчуваючи присмак морської солі Чорного моря. Українці це доводять щодня, щохвилини.

З дня в день ми відчуваємо спустошення та приреченість, переглядаючи чи читаючи стрічку новин, але здаватися не можна потрібно боротися, нам є за що. Саме зараз формується новий пласт патріотів, не тих, хто гучно кричить про це, в соціальних мережах, а ті хто, роблять все, що в силах аби наші нащадки більше ніколи не бачили тих жахів, які бачимо ми. Занадто багато життів втрачено та крові пролито, аби опустити руки. У нас все вдасться, сила – в єднанні.

Напишіть свій власний твір-роздум про те, що “Майбутнє починається з нас” у коментарях.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар