Фанфік до твору “Шпага Славка Беркути” (продовження твору)

Фанфік до твору Шпага Славка Беркути 8 клас

Написати фанфік на основі повісті “Шпага Славка Беркути” або продовження твору буде цікаво багатьом, адже кожному хочеться дізнатися, як склалася подальша доля улюблених персонажів. Звісно можна змінити і закінчення твору “Шпага Славка Беркути”

Фанфік до твору “Шпага Славка Беркути” 

Славко та Юлько все ж помирилися. Юлько вибачив товариша, ще й попросив вибачення за те що обмовив його. Після цього вони більше не сварилися. Вони знову були кращими друзями.  Навіть коли Славко Беркута, Юлько Ващук, Ліля Теслюк і Стефко Вус закінчили школу, університети, вони все так і продовжували спілкуватися.

Славко Беркута так і не втратив інтерес до досліджень та став археологом. Більшість свого часу він присвячував вивченню та розкриттю таємниць печер.

Юлько Ващук сильно змінився, став людяним та товариським. Він став художником, який своїми картинами здатен перенести глядача у світ мрій та фантазій. Його роботи – це справжнє джерело натхнення для багатьох, а його людяність і доброта вражають не менше, ніж його творіння.

Стефко Вус, який завжди вмів знаходити шляхи вирішення конфліктів, став дипломатом. Та крім цього він  активно займається благодійністю, надаючи допомогу сиротам та дитячим будинкам.

Ліля Теслюк, завдяки своєму харизматичному вродженому таланту та живій енергії, знайшла своє покликання у світі телебачення. Її інтерв’ю зробили її відомою на всю країну.

Таким чином, доля кожного героя склалася щасливо, вони часто бачаться, допомагають один одному та підтримують.

Тести "Шпага Славка Беркути" з відповідями
Тести до твору "Шпага Славка Беркути" з відповідями допоможуть перевірити ваші знання змісту повісті, головних подій.

Оцініть статтю
Додати коментар