«Гер переможений» характеристика героїв твору

гер переможений характеристика героїв 7 клас

Характеристика героїв твору «Гер переможений» допоможе розкрити образ Фрідріха, охоронця, дітей, визначити їх риси характеру.

«Гер переможений» характеристика героїв

Фрідріх – головний герой новели, полонений німець, який мав двоє дітей (дівчаток), дуже сумував за ними і любив, оскільки неодноразово показував їх фотокартку.  Чоловік був брудним, худим та хворим. Німець виявився дуже відповідальним до виконання робіт, які перед ним поставали, робив все на совість. Не дивлячись на складність його перебування, він все одно намагався створити щось прекрасне, тому зробив клумбу, аби залишити по собі не тільки післявоєнні руїни, а і квіти. Діти кидали в нього грудками, руйнували клумбу, але він не тримав зла, а навпаки саджав їх на коліна і співав пісень. Фрідріх з повагою ставився до жінок, що проживали у місті, яке він та інші німці відбудовували. Не витримав фізичних та моральних мук, закінчив життя самогубством, оскільки не бачив шансів вижити  через страшну хворобу та тугу за батьківщиною.

Охоронець – чоловік, який наглядав за полоненими в місті. Грубий, постійно використовував лайливі слова у бік німців, однак людяний, коли розумів, що Фрідріх уже не виживе дозволяв йому лежати під стіною на сонці та не підганяв.

Діти, що постають перед нами у творі відчувають до німця огиду, провокують його та відчувають безкарність за свої дії, тому неодноразово вчиняли пакості.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар