Леся Українка “Кассандра” скорочено

кассандра скорочено леся українка Скорочено твори

Леся Українка “Кассандра” скорочено читати можна, коли необхідно згадати короткий сюжет.

Леся Українка “Кассандра” читати дуже стисло

Троя в облозі. Кассандра, Пріамова сестра, пророкує велику загибель всій Трої. Але їй ніхто не вірить – усі сподіваються на краще. Гине її коханий Долон.

Кассандра під натиском суспільства звинувачує в цьому себе і своє пророкування. Гине Гектор. Андромаха і в цьому звинувачує пророцтва Кассандри.

Гелен, брат Кассандри, протистоїть їй. Він пророкує лише те, що вигідно і приносить йому славу. Кассандру заручають з лідійським царем Ономаєм. Вона дає згоду, хоч і пророкує загибель усього лідійського війська.

“Кров і смерть!”. Вона з жахом уявила: “Огні погасли на руїнах Трої. “

Пророцтво збувається.

Несподівано аххейці відступають і лишають по собі дерев’яного коня. Троя святкує перемогу. Кассандра попереджає про небезпеку, але її ніхто не слухає. Довідник цікавих фактів та корисних знань.  Вночі аххейці вибираються з коня і знищують Трою. Кассандру та інших царівен беруть у полон.

Агамемнон привозить пророчицю у свій будинок. Кассандра розуміє, що це кінець. Вона знає, що Клітемнестра, дружина Агамемнона, разом з братом задумали вбити Агамемнона і його бранку. Пророцтво здійснюється.

Автор: cup_of_flowers

Оцініть статтю
Додати коментар