Лист герою твору “Чарівні окуляри”

Лист герою твору Чарівні окуляри Твори з укр. літ.

Написати Лист героєві твору “Чарівні окуляри” Васі або Роману допоможе приклад твору.

Лист герою твору “Чарівні окуляри”

Дорогий Васю!

Мені дуже сподобалися твої пригоди з чарівними окулярами. Ти добрий та відповідальний, ти хороший друг. Твоя відкритість і готовність робити добро допоможе людям навколо тебе змінитися на краще.

Твої пригоди з Романом, з козачком Гулькою були такими захоплюючими, що я відчув себе їх частиною. Звісно, що ви робили помилки, але потім розкаювалися і виправлялися. Завдяки тобі сліпа дівчинка знову могла бачити красу цього світу. Я думаю, що завдяки чарівним окулярам ти здійсниш ще багато добрих справ.

З найкращими побажаннями, …

Лист Ромці Черняку з твору “Чарівні окуляри”

Дорогий Романе,

Привіт! Мене звуть [твоє ім’я]. Я вирішив написати тобі лист, бо був вражений твоїми та Васиними пригодами.

Завдяки окулярам ти навчився робити добрі справи, навчився бути сильним та відважним, навчився визнавати свої помилки та став кращим. Ти зрозумів наскільки важливо допомагати іншим, а не шукати чарівних шляхів до успіху.

Я б хотів порадити тобі гарно вчитися, цінувати дружбу та продовжувати робити добрі справи. Бажаю тобі ще більше захопливих пригод і вірних друзів у житті!

З повагою, [Твоє ім’я]

"Чарівні окуляри" тести з відповідями
Тести до твору "Чарівні окуляри" допоможуть перевірити наскільки добре ви пам'ятаєте зміст твору Всеволода Нестайка. Тестові завдання одразу дають змогу зрозуміти, яка відповідь є правильною.

Оцініть статтю
Додати коментар