«Маленька книжка про любов» характеристика героїв

маленька книжка про любов характеристика героїв 7клас

«Маленька книжка про любов» характеристика головних героїв твору Фреда, Ельси, Оскара та інших допоможе розкрити їх образи, визначити риси характеру.

«Маленька книжка про любов» характеристика героїв

Фред – хлопчик, ім’я якого в Швеції перекладається як «мир», названий на честь співака Фреда Астера. Закоханий у Ельсу, коли треба було її захистити від Конрада він без роздумів кинувся в бійку за неї. Любить свою матір та батька, допомагає матері по дому, самостійно готує вечерю для матері та себе, займається підробітком, щоб підготуватися до Різдва. Надзвичайно близький з татом, хоч він і на війні, але спілкується з ним подумки через вентилятор. Хлопчик був чесним та відкритим, не перекидав провину на когось та зізнався в тому, що приклеїв вуса до скелета в шафі. Дізнавшись про мамину вагітність дуже зрадів та був щасливий, та найбільша радість сталась тоді, коли він побачив тата, який приїхав на Різдво до сім’ї.

Едвін, тато – знаходиться на війні, захищає свою країну та Європу від «ідіотів з чорними вусиками».

Едіт, мама – працювала кондуктором трамвая, чекає чоловіка, який знаходиться на війні, не дивлячись на складнощі, плела на фронт коханому шкарпетки та рукавиці. На Різдво розповіла синові, що вона вагітна. Була гарною, турботливою та люблячою матір’ю.

Маленька книжка про любов головні герої

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

Оцініть статтю
Додати коментар