Переваги Stargate Finance та поради щодо безпечного зберігання криптовалюти

Stargate Finance Фінанси

Біткоін до долара постійно змінює своє співвідношення, дозволяючи трейдерам заробляти на волатильності монети. Додатково до BTC можна розглянути ряд інших корисних проєктів, наприклад, Stargate. Головна задача цього стартапу – спростити та унікалізувати передачу ліквідності між ланцюжками. Це перший та єдиний міст, який вирішує «трилему мосту». Іншими словами, Stargate Finance сайт надає можливість безшовного композитингу та ізоляції всіх DeFi-додатків. Ліквідність проєкту стартувала у березні минулого року шляхом аукціону. Після цього відбувся запуск Stargate, де усі зібрані кошти на заході вирушили на потреби протоколу.

Які переваги у Stargate Finance?

Крипторинок вже оцінив переваги стартапу, оскільки він дозволив збільшити загальну ліквідність. Через роздробленість криптоіндустрії революція DeFi сповільнилася. Допомагає зростання окремих мереж, але це не дає ринку потрібної ліквідності, щоб перевищити рівень впровадження.

  • Можливість компонування.

Це ще одна перевага для власників STG токен та тих, хто працює з мережею. Розробники можуть вибирати модулі відповідно до своїх конкретних запитів. Як результат – можна більш ефективно створювати програмне забезпечення шляхом зменшення обсягу програмування, яке потрібне для створення просунутих DeFi-додатків.

  • Поглиблення ліквідності.

STG – криптовалюта та мережа, яка підвищує ліквідність всього DeFi-сектору. Платформа забезпечує підтримку загального доступу до єдиного пулу у різних мережах. Зверніть увагу, що ці дії доступні паралельно в кількох ланцюжках, що робить мережу оптимальним вибором для певних випадків використання.

Як зберігати STG Token?

Вибирати спосіб зберігання слід з урахуванням ваших потреб.

  • Тримання монет на біржовому акаунті.

Вибравши міжнародну біржу криптовалют чи локальну, ви можете тримати кошти на балансі платформи. За рахунок цього ви завжди можете швидко працювати з торговельними продуктами майданчика: спот і ф’ючерсна торгівля, стейкінг, криптокредити і депозити та ін. У Bitcoin курс залучає в цю сферу багатьох користувачів, які потім можуть, наприклад, забути про доступ до свого гаманця. Криптобіржі вирішують цю проблему, оскільки вони є сховищем для ваших цифрових монет. У разі втрати ключів доступу ви зможете відновити вхід до облікового запису, підтвердивши свою особу. Обов’язково використовуйте надійний пароль, оновлюйте налаштування безпеки, активуйте 2FA та інші функції захисту гаманця.

  • Використання некастодіальних гаманців.

Те, скільки стоїть Біткоін – головна причина, яка приваблює в цю сферу шахраїв. Для максимальної безпеки своєї криптовалюти можна скористатися некастодіальним гаманцем. Поклавши токени STG у таке сховище, ви зможете повністю самостійно контролювати свої приватні ключі. Ви можете вибирати різноманітні гаманці, включаючи апаратні, Web3 або паперові. Враховуйте, що якщо на STG або Біткоїн курс часто змінюється, і ви постійно ведете торгівельну діяльність, то цей спосіб зберігання може бути менш зручним. Тому можна використовувати кілька різних гаманців під різні цілі.

Оцініть статтю
Додати коментар