“Що допомагає людині вижити під час війни?” твір-роздум

що допомагає людині вижити під час війни Твір-розповідь

Твір-роздум на тему: “Що допомагає людині вижити під час війни?” написати важливо кожній людині, адже те як війна впливає на людину зрозуміло всім.

Твір “Що допомагає людині вижити під час війни?”

Війна…це те, що здається нереальним та безумним. Кров, біль, страждання та муки це не те, що має полонити сучасний світ. Слухаючи історії часів війни із життя бабусь та дідусів, все сприймалося як якась вигадка чи те, що ніколи більше не повториться. Однак доля вирішує інакше, а історія повторюється.

Хто б міг подумати, що у період надзвичайного високотехнологічного розвитку, людство візьметься за зброю та повернеться до первісних законів,  що найбільші побоювання справдяться і люди полишатимуть рідні домівки, рятуючись від ворожих куль та ракет, проводжатимуть своїх рідних на фронт, або ж друзів в останню путь. Нестерпний біль спопеляє із середини, робить черствими та байдужими і єдине, що залишається це – вірити. Вірити в захисників, які щодня жертвують своїми життями, аби звичайні цивільні люди могли хоч трохи відволікатися та жити у вільній країні, без страху, що ворог от-т з’явиться на ґанку будинку. Однак не варто забувати про тих людей, які боронять, необхідно робити все, аби вони відчували свої важливість і підтримку, робити все, що  можливо і неможливо.

Віра та шалене бажання зберегти свою країну – це все, що залишається, це те, чого ворог відняти не може. Адже, тільки об’єднавшись можна прогнати чумну навалу, яка прийшла і хоче позбавити найдорожчого – світлого, вільного майбутнього.

Матеріал надано лише для публікації на сайті dovidka.biz.ua. Копіювання заборонено!

“Що допомагає людині вижити під час війни?”

Війна — це несправедливе випробування для будь-якої людини. Однак, навіть у цих жорстоких умовах, важливо знайти те, що допоможе людині вижити та залишити іскру гідності навіть серед хаосу.

По-перше, важливо зберігати сімейні зв’язки. У війні, коли навколо все звичне для тебе руйнується, родина стає опорою. Спільно переживати труднощі та підтримувати одне одного стає найважливішим завданням. Це не лише забезпечує взаємну допомогу, але і надає відчуття безпеки.

По-друге, важливо розвивати навички самозахисту. Вміння орієнтуватися в небезпечних ситуаціях, швидко приймати рішення можуть виявитися вирішальними для виживання. Знання правил надання першої допомоги, базові навички медицини та навіть невеликі навички оборони можуть допомогти уникнути багатьох проблем.

По-третє, важливо зберігати гуманістичні цінності. Війна може викликати в людини агресію та ненависть, але важливо залишатися гідним і людяним, навіть у найтяжчих моментах. Віра у добро та надія на краще можуть слугувати світлом у темряві війни.

Саме ці речі, на мою думку, можуть стати основою для збереження життя та людської гідності навіть у найтяжчих обставинах.

Оцініть статтю
Додати коментар

  1. лариса

    дуже невиправдані слова і просто мрії ,а що можуть зробити люди з зарплатою 13 000 гр супротив великих мільярдів які роблять на війні великий прибуток.?Один біль….

    Відповіcти