Твір на тему: “Чого навчила мене моя бабуся?”

твір моя бабуся Твір-розповідь

Твір про бабусю допоможе розповісти про те чого навчила мене моя бабуся та як я допомагаю бабусі.

Твір на тему: “Чого навчила мене моя бабуся?”

Моя бабуся дуже весела і добра. Вона невисокого зросту, у неї довге та густе сиве волосся.  У моєї бабусі дуже гарні очі, які можуть змінювати колір: іноді вони блакитні, інколи ж зелені. Їй подобається носити сукні та спідниці, дуже рідко вона може одягнути штани.

Я дуже люблю свою бабусю. Вона має гарне почуття гумору, часто жартує і розповідає веселі історії зі свого життя. Так цікаво слухати, як вони жили раніше, як розважалися, чим займалися . А коли я була маленька, вона розповідала мені казки свого авторства. Досі ці історії залишаються для мене чарівними та неповторними.

Бабуся – мій найкращий друг.  Вона вчила мене писати і читати, вчила малювати, шити та готувати. Вона пече найсмачніші пироги та варить неймовірне какао. Щонеділі ми з бабусею печемо пиріжки з маком та вишнями.

Я дуже люблю свою бабусю і дуже хочу, щоб вона завжди була поруч.

Твір “Моя бабуся”

Мою бабусю звуть Валентина і цього року їй виповнилося 60 років. Вона дуже добра, ласкава та ніжна. На жаль, я не можу бачитися з нею часто, бо ми живемо у різних містах.  Я дуже сумую за бабусю і завжди чекаю на канікули, щоб поїхати до неї в гості.

Моя бабуся дужа активна та весела. Вона плаває у басейні, ходить на виставки та до театрів, їздить у інші міста на екскурсії.

Коли я приїжджаю до неї, то ми завжи активно проводимо час разом. Вона вчить мене шити, в’язати та готувати різні страви. Мені це дуже подобається.

Моя бабуся найдобріша, найкрасивіша, найрозумніша і найніжніша. Я дуже її люблю та поважаю.

Твір “Як я допомагаю бабусі?”

Моя бабуся – найкраща бабуся у світі. Вона уже в поважному віці, тому я намагаюся їй в усьому допомагати.

Найчастіше я допомагаю бабусі з побутовими справами. Я допомагаю прибирати в будинку та прасувати одяг. Та найбільше мені подобається поливати в саду її квіти та готувати разом смачну їжу. Бабуся завжди говорить, що моя допомога для неї неоціненна.

Ми проводимо багато часу разом, розмовляючи про минуле, читаючи книги або граючи в настільні ігри. Іноді я допомагаю бабусі в освоєнні сучасного телефону, щоб вона завжди була на зв’язку з рідними та друзями.

Для мене допомога бабусі – це не обов’язок, а задоволення. Адже завдяки їй, я навчилася смажити яйця та картоплю, варити компот, вирощувати квіти та прасувати речі.

Оцініть статтю
Додати коментар